Авторські статтіНовини з Австрії

У літак австрійського канцлера вдарила блискавка

Повернення федерального канцлера Себастьяна Курця і трьох австрійських міністрів турне по Сінгапуру і Гонконгу, заплановане на вечір неділі, було затримано на кілька годин. Причиною тому став удар блискавки в літак, на якому австрійський канцлер повинен був повернутися у Відень.

Як з’ясувалося, лайнер авіакомпанії Austrian Airlines в ході перельоту з Відня в Гонконг потрапив у грозовий фронт і отримав розряд блискавки. Для безпеки пасажирів і членів уряду Австрії літак був підданий в Гонконзі ретельній перевірці, перш ніж він зміг повернутися в столицю Австрії.

Зазначимо, що федеральний канцлер Себастьян Курц, міністр економіки Маргарет Шрамбек, міністр освіти Хайнц Фассманн і міністр транспорту Норберт Хоферв супроводі наукової і ділової делегації відвідали Сінгапур і Гонконг. В ході візиту представники влади Австрії провели ряд політичних переговорів зі своїми закордонними колегами, а також отримали інформацію у сфері інноваційних технологій двох столиць. Австрійська делегація позитивно оцінила свою азіатську поїздку і сподівається в майбутньому за рахунок отриманої інформації і знань забезпечити новий імпульс розвитку Австрії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України