Новини з Австрії

Тиждень в Австрії буде дощовим

Цей тиждень на більшій території Австрії буде дощовою. Залишається підвищеним ризик локальних повеней. Відень і Нижню Австрію чекають зливи та грози.

Понеділок, за даними експертів UBIMET, в Австрії буде похмурим, особливо в східній її частині. З великою ймовірністю сильні зливи пройдуть у Бургенланді, Верхньої Австрії (Мюльфіртель), Нижньої Австрії (Вальдфіртель) і над Віднем. Супроводжуватися смороду будуть грозами. У західній частині країни хоч і пройдуть зливи, крізь хмари вигляне сонечко, а температура повітря вдень прогріється від 17 до 25 градусів.

У вівторок на півночі і сході Австрії буде хмарно. Пройдуть кілька злив з грозами. На заході Австрії, а також в Східному Тиролі і Карінтії погода залишиться в основному сухий, але існує ймовірність проходження дощів. Вітер буде помірним. Максимальні значення температури повітря будуть знаходитися між 18 та 24 градусами.

Середа піднесе тумані, особливо в гірській частині. На більшій частині Австрії переважно буде сонячна погода, однак існує ймовірність проходження дощів з грозами в Форарльбергу. Незважаючи на північний вітер, температура повітря трохи підніметься і буде в значеннях від 20 до 28 градусів.

У четвер сонце буде радувати жителів півночі і сходу країни при невеликій хмарності. Вранці можливі тумані, які з кожною годиною будуть слабшати. У другій половині дня великі купчасті хмари від Форарльберга до Штірії «народять» грозові зливи. Вітер слабкий з температурним максимумом від 20 до 27 градусів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України