Авторські статтіТехно

Новий смартфон Nokia отримає камеру з п’ятьма об’єктивами

Бренд має намір перевершити за даним показником Huawei P20 Pro. У цього пристрою, що з’явився в продаж в першій половині року, потрійна основна камера.

Новий смартфон Nokia отримає камеру, обладнану п’ятьма об’єктивами. Це випливає з фотографій гаджета, з’явилися 4 вересня в китайській соцмережі Weibo.

Задня кришка пристрою буде виконана зі скла. Експерти припускають, якщо на ній буде пятерна камера, отже, мова йде про новий флагмані цього бренду.

Точної інформації про його назву поки немає. Імовірно, це буде Nokia 9, а, можливо, Nokia Х.

Достовірні відомості про технічні параметри нового смартфона також відсутні. Втім, фахівці вже відзначили, що місцем старту продажів буде не Китай, а Європа і Росія.

До такого висновку вони прийшли, помітивши на задній кришці девайса напис Android One. Таким чином, у новому мобільному пристрої буде встановлено «гола» оригінальна операційка ” від Google, що володіє магазином Play Market.

На телефонах, призначених для китайського ринку, такого немає.

Поки що експерти губляться в здогадах, навіщо нового апарату Nokia пятерна камера. Не виключено, що кожним об єктивом буде проводитись акцентування на конкретному кольорі.

Новый смартфон Nokia получит камеру с пятью объективами

В такому випадку, об’єднанна картинка отримає додаткову деталізацію і чіткість. Крім того, ефект від подібної камери стані особливо відчутний, якщо освітлення недостатньо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України