У Латинській Америці створюється континентальна мережа для захисту життя

У Латинській Америці створюється континентальна мережа для захисту життя.  Через об’єднання мирян і священиків, а також допомогу матерям у складних ситуаціях, вона має підтримувати захист життя від зачаття до природної смерті, а також пробудити людську свідомість.

«Ми зі стурбованістю відзначаємо збільшення на нашому континенті поширення на порядку денному ідеологічних меншин, за підтримки центрів політичної та економічної влади, які порушують цілісність людської особи», – пише Рада Єпископів Латинської Америки (CELAM) у відповідь на недавній лист Конгрегація Доктрини Віри «Placuit Deo».

Єпископи зазначають, що через право, політику і судову систему, нормалізується поведінка, яка вдаряє в життя, сім’ю, свободу і людське сумління. Тому Латиноамериканська Церква не може залишатися байдужою до цих фактів.

Нова мережа, як «місце роздумів і дій» має допомогти пробудити також тих католиків, які «мовчать або притихли». Вона також має на меті сприяти культурі та виховувати суспільство таким чином, щоб воно захищало життя завдяки спільній програмі, стратегії та діям під час кризи.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Чорновіл : Тимошенко зачіпати не можна – гарантовано Аваковим. Поліція арештувала активістів які хотіли задати незручні запитання

Ну що? “Поліція з народом?” Чи може: Аваков з Тимошенко? – запитує на своїй сторінці ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh