Авторські статтіТехно

Статті Вікіпедії виплавлять у металі і відправлять на Місяць

Власники некомерційної компанії Arch Foundation (США) вирішили відправити на Місяць статті з Вікіпедії. Для цього незвичайну бібліотеку віділлють у металі.

Активісти вирішили залишити незвичайне послання для людей з майбутнього. Для цього вони планують відправити на Місяць незвичайну бібліотеку, яка буде відлито в металі і містити інформацію статей з сайту Вікіпедія. Такий серйозний проект взялася курирувати американська некомерційна організація Arch Foundation.

Повідомляється, що Місяць для відправки бібліотеки була вибрана не випадково, адже про неї на сайті розміщено велику кількість інформації. Повідомляється, що активісти вирішили відправити в космос увесь архів англомовної Вікіпедії за всю її історію. Для реалізації задуманого, кожну статтю надруковано на спеціальніх нанопластинах, які зроблені з нікелю, що дозволить зменшити мільйони сторінок реального тексту до платівки, яка буде мати розміри компакт-диска.

Такий матеріал був обраний не випадково, нікель не боїться агресивного середовища, яскравого сонячного світла, тому, на відміну від інших металів, не схильні до корозії. Активісти впевнені, що відправлений на Місяць архів пролежить там мільйони років і буде представляти великий інтерес для нащадків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.