Вчені розповіли, хто винен у майбутній смертельній епідемії

За словами дослідників, вірус буде передаватися повітряно-крапельним шляхом. Вважається, що Ебола і вірус Зіку будуть не так небезпечні, як хвороба майбутнього. Особливість вірусу буде в тому, що його генетичний матеріал буде нестабільним, а це дозволить інфекції швидко мутувати.

Про потенційну смертельної епідемії розповіли вчені з Школи громадської охорони здоров’я в університеті Джона Хопкінса. Стаття фахівців була опублікована в тематичних виданнях.

За словами фахівців, потенційна прийдешня смертельна епідемія, яка може спіткати людину через 100, 500, 1000 або 10 тис. років, повинен стати вірус, що передається звичайно ж повітряно-крапельним шляхом.

Вчені вважають, порівняно з такою фантастичною хворобою вірус Ебола і вірус Зіку будуть не такими небезпечними. Винен у потенційній епідемії може бути сам РНК і ДНК вірусу. Справа в тому, що хвороба не стабільна і зможе мутувати, а як відомо, до такої мутуючої хвороби знайти вакцину практично неможливо.

За словами дослідників, вірус буде обходити імунну систему людей з легкістю. Фахівці також розповіли про властивості, якими має володіти така хвороба. По-перше, людина винна заразитися і тільки через деякий час у нього можуть з’єднання являтися симптоми. Також для імунітету більшості людей вірус повинен бути новим. З-за останнього організм не зможе з ним боротися.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh