Авторські статтіЗдоров'я

Вчені розповіли, хто винен у майбутній смертельній епідемії

За словами дослідників, вірус буде передаватися повітряно-крапельним шляхом. Вважається, що Ебола і вірус Зіку будуть не так небезпечні, як хвороба майбутнього. Особливість вірусу буде в тому, що його генетичний матеріал буде нестабільним, а це дозволить інфекції швидко мутувати.

Про потенційну смертельної епідемії розповіли вчені з Школи громадської охорони здоров’я в університеті Джона Хопкінса. Стаття фахівців була опублікована в тематичних виданнях.

За словами фахівців, потенційна прийдешня смертельна епідемія, яка може спіткати людину через 100, 500, 1000 або 10 тис. років, повинен стати вірус, що передається звичайно ж повітряно-крапельним шляхом.

Вчені вважають, порівняно з такою фантастичною хворобою вірус Ебола і вірус Зіку будуть не такими небезпечними. Винен у потенційній епідемії може бути сам РНК і ДНК вірусу. Справа в тому, що хвороба не стабільна і зможе мутувати, а як відомо, до такої мутуючої хвороби знайти вакцину практично неможливо.

За словами дослідників, вірус буде обходити імунну систему людей з легкістю. Фахівці також розповіли про властивості, якими має володіти така хвороба. По-перше, людина винна заразитися і тільки через деякий час у нього можуть з’єднання являтися симптоми. Також для імунітету більшості людей вірус повинен бути новим. З-за останнього організм не зможе з ним боротися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.