Авторські статтіНовини з Австрії

В австрійській крижаній печері відбудуться унікальні концерти

Незабутні враження чекають на відвідувачів крижаної печери Dachstein Eisriesenh?lle, розташованої в гірському масиві Dachstein на території комуни Obertraun (округ Гмунден, Верхня Австрія). В останні дні серпня тут відбудуться два музичних концерту.

Щороку в серпні крижана печера перетворюється з популярного місця для відвідування туристами в унікальний концертний зал, де виступають найвідоміші на міжнародному рівні музиканти, натхненні не тільки музикою, але і крижаним диханням печери, температура в якій постійно тримається на позначці мінус 2 градуси.

У 2018 році традиційні концерти в Dachstein Eisriesenh?lle відбудуться 24 і 31 серпня. 24 серпня свій концерт дасть відомий австрійський скрипаль Беньямін Шмід з програмою «Страдіварі на льоду». 28 серпня відбудеться спеціальний концерт «Моцарт фон Гойзерна», а також виступ легендарного колективу «Острова Hollerschnapszuzler».
У кришталево чистій атмосфері і серед химерних природних скульптур з льоду, відвідувачем концертів належить насолодитися музикою різних стилів-від класики і джазових композицій, до блюзу і австрійського фольку.

Організатори концертів обіцяють, що мурашки по шкірі будуть не тільки від холоду, але і від звуків музики. До речі, квитки краще купувати заздалегідь!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України