Авторські статтіНовини з Австрії

Австрія відчуває нестачу педагогічних кадрів

У новому навчальному році 2018/2019 практично у всіх австрійських школах та інших навчальних закладах буде нестача вчителів. Однак, всі «дірки» будуть закриті за рахунок заключення спеціальних контрактів з педагогами та оплатою понаднормової роботи.

Як повідомляється, у різних федеральних землях відчувається брак педагогів з різних дисциплін. Приміром, у Верхній Австрії є проблема з вивченням німецької та англійської мови, математики, фізики і хімії, а в Бургенланді не вистачає вчителів музики, в Зальцбурзі не вистачає кадрів для викладання технічних дисциплін.

Педагогічне співтовариство Австрії ще десять років тому попереджало про шлюб викладачів в майбутньому. Однією з причин такого кадрового голоду є ситуація, при якій почали свій педагогічний стаж у 70-х роках минулого століття пішли на пенсію, відпрацювавши за сорок років на благо освіти, а кількість нових педагогів помітно програє кількості виходять на пенсію. Крім того, впливає на ситуацію і підвищення народжуваності в Австрії за останні кілька років. Обидві ці тенденції збережуться в найближчі роки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України