Австрія відчуває нестачу педагогічних кадрів

У новому навчальному році 2018/2019 практично у всіх австрійських школах та інших навчальних закладах буде нестача вчителів. Однак, всі «дірки» будуть закриті за рахунок заключення спеціальних контрактів з педагогами та оплатою понаднормової роботи.

Як повідомляється, у різних федеральних землях відчувається брак педагогів з різних дисциплін. Приміром, у Верхній Австрії є проблема з вивченням німецької та англійської мови, математики, фізики і хімії, а в Бургенланді не вистачає вчителів музики, в Зальцбурзі не вистачає кадрів для викладання технічних дисциплін.

Педагогічне співтовариство Австрії ще десять років тому попереджало про шлюб викладачів в майбутньому. Однією з причин такого кадрового голоду є ситуація, при якій почали свій педагогічний стаж у 70-х роках минулого століття пішли на пенсію, відпрацювавши за сорок років на благо освіти, а кількість нових педагогів помітно програє кількості виходять на пенсію. Крім того, впливає на ситуацію і підвищення народжуваності в Австрії за останні кілька років. Обидві ці тенденції збережуться в найближчі роки.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh