На зустрічі сімей в Ірландії для Папи виступить відомий танцювальний гурт «The Riverdance»

Під час короткого візиту до Ірландії, запланованого на серпень цього року, Папа Франциск відвідає «Фестиваль сімей» – один із головних заходів міжнародного зібрання під назвою «Всесвітня зустріч сімей». Організатори називають цей захід «дуже особливою подією концертного типу, яка, у своєму серці, відзначає присутність сімей з усього світу та їхню віру».

Після промови до понад 70 тисяч присутніх, Папа Франциск спочатку вислухає свідчення п’яти різних сімей з Ірландії, Канади, Індії, Іраку та Африки. Вони розповідатимуть про те, «як їхня сім’я витриває і продовжує сповнюватись надії і любові посеред найбільших викликів їхнього життя».

Програма фестивалю також включає виступи відомих виконавців, серед яких і всесвітньо відомий танцювальний колектив  «The Riverdance», котрий з цієї нагоди включить до складу своїх найбільших зірок.

Як повідомили організатори події, «Папа Франциск попросив, щоб його посадили «серед людей» на платформі навпроти сцени».

Як інформує Aleteia.org, ірландці з нетерпінням очікують на візит Святішого Отця. На Месу під його проводом, що відбудеться в останній день візиту, вже зарезервовано близько 500 тисяч квитків.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh