У Кремлі заявили, що вони хочуть миру з Україною, але тільки з новою владою

Вже остаточно зрозуміло, що Донбас не може чекати доля Криму, тому що Росії він просто не потрібен – ні для самозадоволення, ні пропаганди. Все, що можна було витягнути з Донбасу – вже давним-давно витягнуте, розрізано, вивезено, розкрадено. Донбас і війна на його території – це всього лише один з інструментів повернення контролю Москви над територією всієї України, а не тільки над так званим південним сходом. Про це у Кремлі кажуть вже абсолютно відкрито, немов вибори в Україні вже відбулися і на них переміг проросійський кандидат і вже можна скидати маски. Gро це у своєму блозі пише український політолог Кирило Сазонов.

За його словами, не дарма спецпредставник президента РФ з питань екології і транспорту Сергій Іванов заявив, що поки не буде змінена влада Києва про припинення війни можна і не мріяти. Таку заяву Іванова слід трактувати так: лояльна до Кремля влада – це одна з цілей війни проти України. Вся заковика в тому, що нинішня влада не приймає умови «миру», який більше схожий на капітуляцію. Зовсім інша справа інша влада, яка нарешті захоче того самого «світу» і тоді можна буде сісти за стіл вироків.

Сазонов зазначає, що у Кремля ніяких нових вимог до Києва не з’явилося, всього якихось п’ять пунктів, ну, може, 6-7. Головний з яких, постачання води в Крим та електроенергії, ну і визнання його входження в РФ. За Донбасу все ще простіше – особливий статус, амністія для головорізів, російська мова і так далі. Ну, ще кілька пунктів – ніякого членства в НАТО і ЄС. Ось і все – можна потім сміливо підписувати «мир», чи все ж капітуляцію?

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh