Авторські статті

У Кремлі заявили, що вони хочуть миру з Україною, але тільки з новою владою

Вже остаточно зрозуміло, що Донбас не може чекати доля Криму, тому що Росії він просто не потрібен – ні для самозадоволення, ні пропаганди. Все, що можна було витягнути з Донбасу – вже давним-давно витягнуте, розрізано, вивезено, розкрадено. Донбас і війна на його території – це всього лише один з інструментів повернення контролю Москви над територією всієї України, а не тільки над так званим південним сходом. Про це у Кремлі кажуть вже абсолютно відкрито, немов вибори в Україні вже відбулися і на них переміг проросійський кандидат і вже можна скидати маски. Gро це у своєму блозі пише український політолог Кирило Сазонов.

За його словами, не дарма спецпредставник президента РФ з питань екології і транспорту Сергій Іванов заявив, що поки не буде змінена влада Києва про припинення війни можна і не мріяти. Таку заяву Іванова слід трактувати так: лояльна до Кремля влада – це одна з цілей війни проти України. Вся заковика в тому, що нинішня влада не приймає умови «миру», який більше схожий на капітуляцію. Зовсім інша справа інша влада, яка нарешті захоче того самого «світу» і тоді можна буде сісти за стіл вироків.

Сазонов зазначає, що у Кремля ніяких нових вимог до Києва не з’явилося, всього якихось п’ять пунктів, ну, може, 6-7. Головний з яких, постачання води в Крим та електроенергії, ну і визнання його входження в РФ. За Донбасу все ще простіше – особливий статус, амністія для головорізів, російська мова і так далі. Ну, ще кілька пунктів – ніякого членства в НАТО і ЄС. Ось і все – можна потім сміливо підписувати «мир», чи все ж капітуляцію?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.