Життя

5 науково доведених способів стати щасливішими прямо зараз

Чи Будете ви щасливі чи ні залежить тільки від вас самих.

Багато роботи, недолік сну, погане харчування і маса інших стресових факторів заважають нам стати щасливими. Якщо ви відчуваєте сильний стрес і у вас накопичилося дуже багато негативної енергії, пам ” ятайте, що ви самі контролюєте свої думки, а також своє життя.

Чи Будете ви щасливі чи ні залежить тільки від вас самих. Для того, щоб стати щасливим, необхідні позитивні зміни в житті.

Було доведено, що більшість людей воліє радше бути щасливими, а не багатими і знаменитими. Стати щасливішими, в свою чергу, набагато простіше, ніж розбагатіти і/або стати відомим. Більше того, стати щасливим може бути навіть весело, якщо ви знайдете ті способи, які підійдуть саме вам. Саме чудове полягає в тому, що абсолютно кожен може стати щасливим.

5 науково доведених способів стати щасливішими прямо зараз

1. Пийте зелений чай

Зелений чай здавна цінувався за свої заспокійливі і розслаблюючі властивості. Під час одного з досліджень вченим вдалося довести, що люди, які регулярно п’є ють зелений чай відчувають себе більш розслабленими, уважними і в цілому перебувають в гарному настрої. Присядьте, випийте чашку зеленого чаю і підбадьоритеся!

2. Займайтеся спортом

Під час зайняти спортом у вашому головному мозку відбувається викид ендорфінів, що в свою чергу робить вас щасливішими, а також допомагає боротися з депресією, тривогою, низькою самооцінкою і рядом інших негативних факторів.

Дослідження, опубліковане Національними інститутами охорони здоров’я США, доводити, що спорт допомагає знизити рівень тривоги, підняти настрій, збільшити розумову працездатність, а також є корисним для здоров’я в цілому. Було також доведено, що заняття спортом в перші 20 хвилин після пробудження зроблять ваш день краще.

3. Медитуйте

Численні наукові дослідження (більш 200 у 2013), включаючи заяву Американської медичної асоціації доводять, що медитація є корисною для здоров’я.

В одному з досліджень взяли участь нейробіологи з Гарвардського університету. Їм вдалося довести, що медитація може викликати фізичні зміни в головному мозку.

У дослідженні взяли участь 16 здорових добровольців, яким нікого знімки МРТ до і після 8-тижневої програми зниження стресу на основі практик медитації (MBSR). Дана програма є однією з найбільш часто використовуваних для тих, хто хоче знайти ментальний і емоційний контроль.

МРТ знімки учасників після завершення програми показали збільшення концентрації сірої речовини в 4 областях мозку, включаючи гіпокамп і мозочок, які відповідають за пам’ять, здібності до навчання і контроль емоцій. Учасники також відзначили ряд інших переваг, включаючи більш високу швидкість мислення і поліпшення емоційного балансу.

Завдяки таким науковим доказам, можна сміливо стверджувати, що медитація обов’язково допоможе вам стати щасливішими.

4. Висипайтеся

Сон допомагає нашому організму відновитися, а нам самим стати більш сфокусованими і продуктивними. Виявилося, що сон також важливий і для нашого щастя.

У книзі NurtureShock, її автори Бронсон і Ешлі Мерріман згадали одне дослідження, що доводити, що людям, які страждають недосипанням, було простіше згадати негативні події з минулого, ніж позитивні. Під час експерименту студентам коледжу, які страждають дефіцитом сну, було дано завдання запамятати певний список слів. Як результат, їм вдалося є запамятати 81% слів з негативним забарвленням, і лише 31% з нейтральною або позитивною забарвленням.

Ще одне дослідження довело, що хороший сон може блокувати негативні емоційні реакції і навіть перетворювати їх у позитивні.

Тривалість і якість сну в значній мірі впливають на ваше самопочуття і настрій впродовж дня. Було доведено, що просто лягаючи спати раніше, людина може поліпшити почуття гумору.

5. Будьте вдячні

У вашому житті завжди знайдеться щось, за що ви можете бути вдячним. Наприклад, навіть за те, що ви зараз дихайте і читаєте це.
Було науково доведено, що виписавши на папір або в блокнот причини, за якими ви вдячні, ваш настрій може суттєво покращитися. Ще одне дослідження доводити, що висловлюючи подяку, ви зможете знизити рівень депресії, а також стати більш щасливими і задоволеними життям в цілому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.