5 науково доведених способів стати щасливішими прямо зараз

Чи Будете ви щасливі чи ні залежить тільки від вас самих.

Багато роботи, недолік сну, погане харчування і маса інших стресових факторів заважають нам стати щасливими. Якщо ви відчуваєте сильний стрес і у вас накопичилося дуже багато негативної енергії, пам ” ятайте, що ви самі контролюєте свої думки, а також своє життя.

Чи Будете ви щасливі чи ні залежить тільки від вас самих. Для того, щоб стати щасливим, необхідні позитивні зміни в житті.

Було доведено, що більшість людей воліє радше бути щасливими, а не багатими і знаменитими. Стати щасливішими, в свою чергу, набагато простіше, ніж розбагатіти і/або стати відомим. Більше того, стати щасливим може бути навіть весело, якщо ви знайдете ті способи, які підійдуть саме вам. Саме чудове полягає в тому, що абсолютно кожен може стати щасливим.

5 науково доведених способів стати щасливішими прямо зараз

1. Пийте зелений чай

Зелений чай здавна цінувався за свої заспокійливі і розслаблюючі властивості. Під час одного з досліджень вченим вдалося довести, що люди, які регулярно п’є ють зелений чай відчувають себе більш розслабленими, уважними і в цілому перебувають в гарному настрої. Присядьте, випийте чашку зеленого чаю і підбадьоритеся!

2. Займайтеся спортом

Під час зайняти спортом у вашому головному мозку відбувається викид ендорфінів, що в свою чергу робить вас щасливішими, а також допомагає боротися з депресією, тривогою, низькою самооцінкою і рядом інших негативних факторів.

Дослідження, опубліковане Національними інститутами охорони здоров’я США, доводити, що спорт допомагає знизити рівень тривоги, підняти настрій, збільшити розумову працездатність, а також є корисним для здоров’я в цілому. Було також доведено, що заняття спортом в перші 20 хвилин після пробудження зроблять ваш день краще.

3. Медитуйте

Численні наукові дослідження (більш 200 у 2013), включаючи заяву Американської медичної асоціації доводять, що медитація є корисною для здоров’я.

В одному з досліджень взяли участь нейробіологи з Гарвардського університету. Їм вдалося довести, що медитація може викликати фізичні зміни в головному мозку.

У дослідженні взяли участь 16 здорових добровольців, яким нікого знімки МРТ до і після 8-тижневої програми зниження стресу на основі практик медитації (MBSR). Дана програма є однією з найбільш часто використовуваних для тих, хто хоче знайти ментальний і емоційний контроль.

МРТ знімки учасників після завершення програми показали збільшення концентрації сірої речовини в 4 областях мозку, включаючи гіпокамп і мозочок, які відповідають за пам’ять, здібності до навчання і контроль емоцій. Учасники також відзначили ряд інших переваг, включаючи більш високу швидкість мислення і поліпшення емоційного балансу.

Завдяки таким науковим доказам, можна сміливо стверджувати, що медитація обов’язково допоможе вам стати щасливішими.

4. Висипайтеся

Сон допомагає нашому організму відновитися, а нам самим стати більш сфокусованими і продуктивними. Виявилося, що сон також важливий і для нашого щастя.

У книзі NurtureShock, її автори Бронсон і Ешлі Мерріман згадали одне дослідження, що доводити, що людям, які страждають недосипанням, було простіше згадати негативні події з минулого, ніж позитивні. Під час експерименту студентам коледжу, які страждають дефіцитом сну, було дано завдання запамятати певний список слів. Як результат, їм вдалося є запамятати 81% слів з негативним забарвленням, і лише 31% з нейтральною або позитивною забарвленням.

Ще одне дослідження довело, що хороший сон може блокувати негативні емоційні реакції і навіть перетворювати їх у позитивні.

Тривалість і якість сну в значній мірі впливають на ваше самопочуття і настрій впродовж дня. Було доведено, що просто лягаючи спати раніше, людина може поліпшити почуття гумору.

5. Будьте вдячні

У вашому житті завжди знайдеться щось, за що ви можете бути вдячним. Наприклад, навіть за те, що ви зараз дихайте і читаєте це.
Було науково доведено, що виписавши на папір або в блокнот причини, за якими ви вдячні, ваш настрій може суттєво покращитися. Ще одне дослідження доводити, що висловлюючи подяку, ви зможете знизити рівень депресії, а також стати більш щасливими і задоволеними життям в цілому.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh