Авторські статті

Розмови про канонізацію Путіна у Росії не відповідають дійсності

В Росії ходять розмови про те, що лідер РФ Володимир Путін був зарахований до лику святих, і зараз в країні пишуть ікони з його зображенням, і ті мироточать, – але це повна маячня.

Ттака заява пролунала від громадського діяча і священика Георгія Коваленка. Один з його читачів прямо питає про те, чи є правдою інформація про канонізацію президента Росії. «Я вперше чую про канонізацію Путіна. Нічого, крім посмішки і бажання поставити діагно, ця інформація у мене не викликає. Однак мені згадалося визначення з релігієзнавчого словника початку 90-х, над яким ми тоді довго сміялися з-за корявости формулювання. Там у статті про канонізацію йшлося дослівно: «основна умова канонізації — смерть кандидата», – розповів Коваленко.

Нагадаємо, що раніше в Тульській обласній дитячій бібліотеці з’явилася картина з патріархом Кирилом, прем’єром Дмитром Медведєвим і Володимиром Путіним. Тульські ЗМІ багато разів пошкодували про те, що продемонстрували її, оскільки багато користувачів прийшли в обурення. Деякі навіть писали, чи не фейк це. Однак, згідно з публікаціями в місцевих ЗМІ, реальна картина і автор її – тульський художник.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.