Розмови про канонізацію Путіна у Росії не відповідають дійсності

В Росії ходять розмови про те, що лідер РФ Володимир Путін був зарахований до лику святих, і зараз в країні пишуть ікони з його зображенням, і ті мироточать, – але це повна маячня.

Ттака заява пролунала від громадського діяча і священика Георгія Коваленка. Один з його читачів прямо питає про те, чи є правдою інформація про канонізацію президента Росії. «Я вперше чую про канонізацію Путіна. Нічого, крім посмішки і бажання поставити діагно, ця інформація у мене не викликає. Однак мені згадалося визначення з релігієзнавчого словника початку 90-х, над яким ми тоді довго сміялися з-за корявости формулювання. Там у статті про канонізацію йшлося дослівно: «основна умова канонізації — смерть кандидата», – розповів Коваленко.

Нагадаємо, що раніше в Тульській обласній дитячій бібліотеці з’явилася картина з патріархом Кирилом, прем’єром Дмитром Медведєвим і Володимиром Путіним. Тульські ЗМІ багато разів пошкодували про те, що продемонстрували її, оскільки багато користувачів прийшли в обурення. Деякі навіть писали, чи не фейк це. Однак, згідно з публікаціями в місцевих ЗМІ, реальна картина і автор її – тульський художник.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Анонім

    Молитесь шумеры

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh