Авторські статті

У Кремлі нарешті змогли зрозуміти, в яку пастку можна заманити Зеленського, – Портніков

У Росії зрозуміли, в якій «капкан» реально заманити президента України Зеленського. Вчора обмін полоненими показавши, що план Кремля спрацював, команда шоуменів і піарників радісно заковтнула наживку. Багато хто в Україні скажуть, що якась різниця, що з Банкової дали вказівки звільнити «беркутівців» і винних у вибуху в Харкові в 2015-му, наплювавши на закон і правосуддя, адже найголовніше, що звільнені з полону вже в безпеці вдома. Про це у своєму блозі пише журналіст Віталій Портников.

За його словами, гуманітарний аспект проблеми дійсно, на перший погляд, здається вирішеним, але є ще й політична сторона. Ефект, на який розраховували в Офісі президента від звільнення бранців, не протримається довго, зовсім скоро він зрохуміє, а прірва – залишиться.

Віталій Портников вважає, що Москва і далі буде стимулювати Зеленського рухатися в такому ж ключі, збільшуючи прірви і збільшуючи напруження всередині України. внутрішній соціальний вибух із-за політики Зеленського – вісь, що потрібно Кремлю. Найсумніше, що президент Зеленський цього не розуміє і йде на поводу Путіна. Ч

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України