Новий єпископ Іван Кулик: «Бачу своїм завданням, щоби ми вчилися бути добрими людьми і ревними християнами»

Бажав би насамперед, аби наша Кам’янець-Подільська єпархія розвивалася і зростала духовно через гарну літургійну молитву, добре звершення Богослужінь, добру проповідь Слова Божого, катехизацію, вміння слухати одне одного та послужити одне одному, а особливо потребуючим.

Про це сказав у своєму подячному слові новий єпископ УГКЦ Іван Кулик, Архиєрейська хіротонія і Чин інтронізації якого відбулися 1 грудня 2019 року в Хмельницькому в катедральному храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

«Сьогодні приходжу на цю Подільську землю, щоб бути разом з вами і серед вас, щоб разом служити Богові та один одному, проповідувати Слово Боже, свідчити правду, нести велику Божу любов і милосердя, нести мир, добро, любов та злагоду», – сказав новоінтронізований єпископ Кам’янець-Подільської єпархії.

«Перед нами буде багато завдань, викликів та праці. Однак дуже бажав би, щоб ми всі разом, і єпископ, і священники, і віряни, вчилися бути добрими людьми і ревними християнами», – наголосив він.

Владика пригадав, як три року тому в цьому храмі була урочисто проголошена наша Кам’янець-Подільська єпархія. «У той славний історичний день Блаженніший Святослав проголосив Отця та Учителя Церкви Григорія Богослова покровителем Кам’янець-Подільської єпархії. Тоді наш Патріарх сказав такі слова настанови та побажання усім нам: «Бажаю, щоб ми вміли молитися і так глибоко були поєднані з Богом, як і Григорій Богослов. А потім так істинно та щиро проповідувати єдиного Бога в Трьох Особах, як і він воскресив православну віру в Царгороді». Нехай ці слова нашого Патріарха стануть для нас дороговказом та заохоченням, щоб ми дійсно молилися, були глибоко поєднані з Богом та своїм життям намагалися істинно та щиро проповідувати єдиного Бога в Трьох Особах», – побажав єпископ Іван Кулик.

Владика Іван висловив слова вдячності Блаженнішому Святославу за єпископські свячення. Також подякував своїм співсвятителям владиці Василію Семенюку, архиєпископові та митрополитові Тернопільсько-Зборівському. «Дякую, що сьогодні передаєте мені вже достатньо добре сформовану структуру Греко-Католицької Церкви на теренах Хмельниччини», – відзначив він.

Крім того, подякував другому співсвятителеві, владиці Діонісію Ляховичу, єпископу для українців греко-католиків в Італії, «за 10 років спільнотно-молитовного життя при парафії Святих Сергія і Вакха в Римі».

Владика Іван окремо подякував за присутність і молитву представникові Папи Франциска в Україні, апостольському нунцієві, архиєпископові Клаудіо Ґуджеротті.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh