Життя

Як почати любити без очікувань

В любові не може бути ніякого бартером або торгу. Є тільки вибір – бути з цією людиною або не бути. Все, що знаходиться між прийняттям і неприйняттям – це втомлене, егоїстичне виправдання.

 

Щоб любити без очікувань, для початку потрібно полюбити себе. Тоді ви перестаєте скасовувати заплановані зустрічі, яких так сильно чекали, тому що хтось захотів, щоб ви присвятили йому годину. Ви перестаєте коригувати свій графік, щоб підлаштуватися під того, хто може в останній момент змінити своє рішення і залишити вас самих. Ви будете тримати себе в руках, навіть коли захочеться піддатися чужому впливу, тому що знаєте, що ви хочете, і ті, що вам потрібно, – це не завжди одне і ті ж.

Вам потрібен хтось, на кого ви зможете покластися. І цією людиною повинні бути ви самі. Зрештою, будь-ваш друг чи знайомий може передумати і змінити свої плани, і тільки ви собі ніколи не зрадите і не кинете. Так що вистачить дивитися на себе як на сумний втішний приз. Прикладіть зусилля. Станьте тим, ким ви зможете пишатися.

Щоб любити без очікувань, всі ваші бажання повинні будуватися на чесності. Подібне притягує подібне, і якщо ви хочете зустріти відкритих і щирих людей, вам потрібно стати одним з них. І нічого, що на цьому шляху ви змушені будете розпрощатися з кількома негативними особистостями. Так і повинно бути. Це означає, що ви стаєте тим, ким хочете стати.

Щоб любити без очікувань, ви повинні проявляти співчуття. Ви згадайте часи, коли не виправдали очікувань, які інші люди поклали на вас, і простіть себе. Ви на власні плечі звали відповідальність, з якою не впоралися. Все сталося так, як сталося. Ви пам’ять пам’ятаєте чому. І ви розумієте, що інші люди можуть підводити вас з тих же причин, – причин, які не мають до вас ніякого відношення.

Щоб любити без очікувань, необхідно усвідомити, що не все знаходиться у вашій владі. У кожного є свої демони, і ви зовсім не зобов’язані з ними боротися. Зрештою, в любовних відносинах у вас є два варіанти дій: або прийняти когось таким, який він є, або розлучитися з ним.

В любові не може бути ніякого бартером, торгу, очікувань і програшу. Є тільки вибір – бути з цією людиною або не бути. Все, що знаходиться між прийняттям і неприйняттям – це втомлене, егоїстичне виправдання.

Щоб любити без очікувань, ви повинні навчитися цінувати те, що у вас є. Інші люди не є вашою власністю, щоб панувати над ними, переробляти або покладати на них якісь очікування. І чим більше ми чекаємо від інших, тім сильніше, зрештою, підводимо самі собі. Все, що ми можемо робити, – це цінувати тих, хто у нас є, коли вони поруч, і дозволяти їм піти, коли вони йдуть.

Навчитеся ставитися до свого серця, як до кімнати: радійте, коли хтось заселяється в неї, і прощайтесь, коли ця особа залишає притулок. Ми можемо запропонувати свій дах, але ми не в силах нікого змусити залишитися.

Щоб любити безумовною любов’ю, ви повинні бути в ладу з собою. Може статися так, що коли ви відкриєте двері, оголіть серце, то зрозумієте, що інша людина цього не оцінив. Тому важливо усвідомлювати, що ви в підсумку зможете впоратися з цим болем, що можете довіритися собі, щоб знайте притулок, в якому переждете бурю.

Якщо ви покладаєте надії на інших, вам потрібно знати про одну важливу річ: в основі очікувань лежить потреба. Потреба в тому, щоб інші брали вас, схвалювали, говорили, що ви хороший, гідний і сильний чоловік. І якщо ви в змозі самі задовольнити цю потребу – якщо ви можете жити згідно з власними очікуваннями і бажаннями, тоді потреба в тому, щоб інші люди робили це, просто зникне. Так, це саме так. Просто зникне необхідність лізти зі шкіри, пристосовуватися до інших, шукати схвалення у тих, хто не заслуговує вашого сердечного ставлення.

І тоді все встане на свої місця і буде зрозуміло, хто гідний вашої любові, а з ким краще розлучитися. І всі ваші очікування розчиняться прямо на очах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.