На Кіровоградщині запрацював перший в області біогазовий комплекс. Фото

Поблизу села Капітанівка офіційно відкрили перший в Кіровоградській області біогазовий завод, який працюватиме на кукурудзяному силосі і жомі цукрових буряків. Роботу заводу забезпечує персонал з 50-ти працівників.

Передає “ЭлектроВести”.

Потужності заводу дозволяють переробляти протягом доби близько 165 тонн силосу і 165 тонн жому. Сировина надходитиме від власних підприємств холдингу. Потужність підприємства становить 6 МВт. Завод складається з двох комплексів – термофільної та мезофільної переробки. На кожній з насосних станції розміщені по два ферментатори і одному згущувачу для постійного отримання біогазу.

Завдяки обладнанню ми можемо переробляти будь-який вид органічної сировини: нині запустили на кукурудзяному силосі і на жомі цукрових буряків, але також можемо переробляти курячий послід. До того ж у системі перемішування субстрату не використовуємо мішалки, кожна з яких споживає 45 кВт/год й економимо електроенергію, – йдеться у повідомленні.

Завод забезпечуватиме теплом і електроенергією понад 35 тис. домогосподарств. На власні потреби підприємство використовуватиме 8% від отриманої електроенергії, решту продаватиме за «зеленим» тарифом. Отримане тепло повторно використовуватиме для видобутку біогазу.

 

У Кіровоградській області запустили перший в області біогазовий комплекс (фото)

 

Будівництво підприємства було розпочато в грудні 2018 року. Інвестиції у будівництво становили 23 млн євро. Комплекс було побудовано в пaртнерстві з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh