Право

Поширення знань щодо принципу ґендерної рівності та основ його застосування продовжується

Меморандум про співробітництво між Адміністрацією Державної прикордонної служби України та громадською організацією «Інформаційно-консультативний жіночий центр» підписано сьогодні у Києві.

Поширення знань щодо принципу ґендерної рівності та основ його застосування продовжується

Меморандум про співробітництво між Адміністрацією Державної прикордонної служби України та громадською організацією «Інформаційно-консультативний жіночий центр» підписали сьогодні у Києві Голова прикордонного відомства Сергій Дейнеко та Голова правління Громадського об’єднання «Інформаційно-консультативний жіночий центр» Олена Суслова.

Метою підписаного Меморандуму є співробітництво, що спрямоване на проведення освітньо-інформаційних заходів з розповсюдження та вивчення в Державній прикордонній службі України міжнародних та національних документів з реалізації принципу ґендерної рівності. Зокрема основними напрямами співробітництва є поширення знань щодо принципу ґендерної рівності та основ його застосування особовим складом Державної прикордонної служби України, проведення тренінгів у форматі аудиторних занять (за потреби в он-лайн режимі) для різних категорій військовослужбовців та працівників Державної прикордонної служби України. А також надання допомоги у проведенні тренінгів у навчальних закладах та підрозділах Державної прикордонної служби України із залученням провідних українських науковців у цій сфері, проведення спільних конференцій, панельних дискусій та інших заходів, співробітництво в рамках діяльності з моніторингу за додержанням принципу ґендерної рівності.

Варто зазначити, що Інформаційно-консультативний жіночий центр (ІКЖЦ), який заснований як неурядова неприбуткова організація 1995 року, проводить активну суспільно-громадську діяльність щодо посилення ролі жінок у діяльності з розбудови миру та їх участі у державотворчих процесах.

Крім того, Центром розроблено та впроваджуються тренінги та навчальні програми «Протидія дискримінації», «Попередження та вирішення конфліктів, культура миру, залучення жінок до процесів миротворення», «Медіація», «Стратегічне планування», «Ґендерне інтегрування в програми місцевого розвитку», а також такі проекти як «Аудит безпеки території», «Відзнака та антивідзнака ґендерної рівноваги», «Ґендерний моніторинг законодавства» та ін. 

 

 

Поширення знань щодо принципу ґендерної рівності та основ його застосування продовжуєтьсяПоширення знань щодо принципу ґендерної рівності та основ його застосування продовжуєтьсяПоширення знань щодо принципу ґендерної рівності та основ його застосування продовжуєтьсяПоширення знань щодо принципу ґендерної рівності та основ його застосування продовжуєтьсяПоширення знань щодо принципу ґендерної рівності та основ його застосування продовжуєтьсяПоширення знань щодо принципу ґендерної рівності та основ його застосування продовжується

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.