Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 212 нових випадків, попередження про поїздки на Майорку і Ібіцу, міністр МВС нагадав про штрафи і кримінальну відповідальність

В даний час в Австрії налічується 2 230 активних випадків хвороби (6:00 середовища). Видужала 20 870. Госпіталізовано – 97, з них 19 – в палати інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 729 (721 підтверджених).

У вівторок федеральний уряд оголосив про нові жорсткість для повертаються додому відпочиваючих. З понеділка попередження про поїздки буде також застосовуватися до Балеарських островів. Ті, хто в’їжджає в країну, повинні показати негативний результат ПЛР або залишатися в домашньому карантині. Крім того, додаткові поліцейські і солдати розміщені для контролю на австрійських кордонах.

Міністр МВС Нехаммер закликав до особистої відповідальності, проводити відпустку в своїй країні і згадав плановане посилення прикордонного контролю, яке в першу чергу буде здійснюватися в Каринтії і Тіролі. Міністр внутрішніх справ сказав, що поліція і органи охорони здоров’я будуть проводити перевірки разом. «Тепер їх необхідно розширити». В даний час на карантині знаходиться більше 20 000 чоловік, і тут поліція готова контролювати поголовно всіх. Нехаммер також нагадав, що порушення цього правила може спричинити за собою серйозні штрафи – близько 1450 євро. Якщо ви заразили кого-небудь в разі порушення застосовується кримінальне законодавство.

Чергове публічне звернення влади після випадку в Інсбруку

В якості запобіжного заходу у вівторок увечері влада Тіролю знову виступила з публічним закликом: люди, які були в ресторані Machete Burrito Kartell в Інсбруку 13 серпня приблизно з 13:00 до 14:30, повинні звернути увагу на своє здоров’я. Причина: людина, що страждає коронавірус, знаходилася в ресторані в обідній час, що в цілому передбачає збільшення кількості гостей в цей час. Якщо у вас є симптоми грипоподібної респіраторної інфекції, такі як кашель, біль у горлі, задишка, нежить, раптова втрата смаку і запаху, слід негайно зв’язатися з гарячою лінією охорони здоров’я 1450.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України