У Київській області побудують завод з виробництва автоелектроніки

Бориспільська РДА та ТОВ «Костал Україна» підписали меморандум про співробітництво та взаємодію в рамках реалізації проєкту будівництва заводу із виробництва мехатронних виробів (автомобільна електроніка). Завод зведуть на території Дударківської сільської ради.

Передає Голос украхнською з посиланням на прес-службу Бориспільської РДА.

Головний офіс компанії, який розташований у Німеччині підтвердив наміри щодо будівництва заводу. Завдяки втіленню даного проєкту буде створено 900 нових робочих місць для мешканців району. Інвестиції у реалізацію проєкту становитиме 13 мільйонів євро на стадії будівництва заводу та ще 26 мільйонів для його оснащення необхідною технікою.

ТОВ «Костал Україна» — дочірна компанія німецької фірми LEOPOLD KOSTAL GmbH & Co, яка складається із 31 компанії у 17 країнах світу. Товариство було засновано у 2006 році у місті Переяславі та розмістилося на території орендованого корпусу заводу «Київприлад» у м. Переяслав-Хмельницький. Підприємство займається виготовленням автомобільної електроніка, контактних систем, промислової електроніки, автоматичного та діагностичного обладнання. Партнерами компанії є Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes, Renault, BMW, SKODA, SEAT.

Сьогодні ТОВ «КОСТАЛ УКРАЇНА» є найбільшим роботодавцем та платником податків у Переяславі. Станом на 2019 рік колектив ТОВ «КОСТАЛ УКРАЇНА» нараховував близько 1000 працівників.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh