Журналіст: бізнес страждає від схем в держорганах? Я подивлюся, що вони заспівають, коли злетить інфляція, коли почнуться віялові відключення електрики

Популярний український блогер, письменник, журналіст Дмитро Вовнянко у своєму блозі пише, вже видно, як підприємці, які рік тому кричали про корупцію і злочинних чиновників в команді Порошенко, спочатку гаряче підтримували Зеленського, потім почали бурчати про те, що щось пішло не так, а тепер масово кричати один в один ті ж саме, що й рік тому, але вже на адресу уряду Зеленського.

«Я не можу придушити в собі зловтіхи – рік тому я попереджав підприємців, що все буде саме так. Бо всі ці підприємці-мрійники виявилися нічим не краще звичайних люмпенів, які хотіли все і одразу», – написав журналіст. Він додає, бізнес хотів, щоб через рік-два зникла корупція, а держава почала робити добре тільки йому. Складно зрозуміти, як підприємці не помітили, що проблема корупції існує на Заході, і там теж бізнес має до влади купу претензій? І так буде завжди, тому що корупція існує навіть в США і у Франції, а будь-який уряд має балансувати між бажаннями пересічних громадян та інтересами бізнесу, а вони принципово різні.

Дмитро Вовнянко зазначає, тому виникає логічне запитання: у чому ж тоді різниця між годиною Порошенко і тим, що ми маємо на даний час? Відповідь проста: у тому, що при Порошенко з корупцією таки боролися – важко, виснажливо і результативно. При Порошенко в рейтингу «Трансперенсі» Україна піднялася на 7 пунктів – ні при одному з президентів так не було. А лише за перший рік Зеленського Україна опустилася в рейтингу на 2 пункти. Тому доречно порадити незадоволеним бізнесменам затягнути ремені і приготуйтеся до дуже веселим часи. Дилетанти у владі тільки почали показувати себе. «Підприємці зараз страждають від схем в держорганах? Я подивлюся, що вони заспівають, коли злетить інфляція, коли почнуться віялові відключення електрики і, коли чиновники після пандемії прийдуть їх трясти – бо грошей треба», – написав журналіст.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh