Авторські статті

Журналіст: бізнес страждає від схем в держорганах? Я подивлюся, що вони заспівають, коли злетить інфляція, коли почнуться віялові відключення електрики

Популярний український блогер, письменник, журналіст Дмитро Вовнянко у своєму блозі пише, вже видно, як підприємці, які рік тому кричали про корупцію і злочинних чиновників в команді Порошенко, спочатку гаряче підтримували Зеленського, потім почали бурчати про те, що щось пішло не так, а тепер масово кричати один в один ті ж саме, що й рік тому, але вже на адресу уряду Зеленського.

«Я не можу придушити в собі зловтіхи – рік тому я попереджав підприємців, що все буде саме так. Бо всі ці підприємці-мрійники виявилися нічим не краще звичайних люмпенів, які хотіли все і одразу», – написав журналіст. Він додає, бізнес хотів, щоб через рік-два зникла корупція, а держава почала робити добре тільки йому. Складно зрозуміти, як підприємці не помітили, що проблема корупції існує на Заході, і там теж бізнес має до влади купу претензій? І так буде завжди, тому що корупція існує навіть в США і у Франції, а будь-який уряд має балансувати між бажаннями пересічних громадян та інтересами бізнесу, а вони принципово різні.

Дмитро Вовнянко зазначає, тому виникає логічне запитання: у чому ж тоді різниця між годиною Порошенко і тим, що ми маємо на даний час? Відповідь проста: у тому, що при Порошенко з корупцією таки боролися – важко, виснажливо і результативно. При Порошенко в рейтингу «Трансперенсі» Україна піднялася на 7 пунктів – ні при одному з президентів так не було. А лише за перший рік Зеленського Україна опустилася в рейтингу на 2 пункти. Тому доречно порадити незадоволеним бізнесменам затягнути ремені і приготуйтеся до дуже веселим часи. Дилетанти у владі тільки почали показувати себе. «Підприємці зараз страждають від схем в держорганах? Я подивлюся, що вони заспівають, коли злетить інфляція, коли почнуться віялові відключення електрики і, коли чиновники після пандемії прийдуть їх трясти – бо грошей треба», – написав журналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України