Лабораторія, якій вдасться першої розробити вакцину від SARS CoV-2, заробить мільярди доларів без всякого Зеленського, – Крамченков

Популярний український блогер, фізик Андрій Крамченков у своєму блозі пише про те, що в черговий раз доводиться переконуватися в тому, що у нашого президента Володимира Зеленського просто-таки дитяча свідомість.

Крамченков пише, президент Зеленський думає, що достатньо просто оголосити премію в мільйон доларів – і відразу невідомо звідки візьметься вчений і розробить вакцину від SARS CoV-2. При цьому главі держави навіть ніхто з радників не підказав, що наука – це тобі не сценарії для «95 Кварталу» писати. Хороший сценарій може написати просто талановита людина зі знаннями і досвідом. Одна людина. А наука – це складна система, перш за все, підготовки кадрів. І, якщо 30 років створюються умови, щоб кращі фахівці втекли за кордон або йшли працювати в інші галузі, то за місяць нових не буде.

Блогер підкреслює, якщо 30 років науку знищують, то не з’явиться з магічною капелюхи сучасне обладнання в лабораторіях, як не з’єднання являється з нізвідки і попередній доробок, і досвід вчених, на який можна спиратися в нових дослідженнях. «Я вже мовчу, що лабораторія, якій вдасться першої розробити вакцину, заробить мільярди доларів без всякого Зеленського. Станеться це там, де найбільш розвинена медична наука – в США чи Німеччині, можливо в Китаї. Можливо, це навіть зроблять українці – ті, які виїхали і рухають науку в закордонних лабораторіях», – резюмував Андрій Крамченков.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh