Новини

У Києві відбулося засідання Керівного комітету проекту «Підтримка управління міграційними процесами в Україні»

Учора у Києві відбулося чергове засідання Керівного комітету проекту «Підтримка управління міграційними процесами в Україні» (IMMIS).

У Києві відбулося засідання Керівного комітету проекту «Підтримка управління міграційними процесами в Україні»

Захід був організований з метою приведення української системи керування міграційними процесами та роботи з шукачами притулку у відповідність до європейських та міжнародних стандартів і кращих зразків практики. Зокрема  шляхом розбудови інституційних і технічних спроможностей та розгортання Інтегрованої системи управління міграційною інформацією (ІСУМІ) для забезпечення роботи міграційних органів.

У ході засідання представники проекту IMMIS, Міжнародної організації з міграції в Україні, Європейської Комісії, Державної прикордонної служби, Державної міграційної служби, Національної поліції та Міністерства закордонних справ України обговорили представлені загальні досягнення в рамках проекту IMMIS. Крім того, також було обговорено найближчі перспективи щодо модернізації та оновлення технічних засобів для формування належної основи подальшої реалізації проекту IMMIS.

У Києві відбулося засідання Керівного комітету проекту «Підтримка управління міграційними процесами в Україні»У Києві відбулося засідання Керівного комітету проекту «Підтримка управління міграційними процесами в Україні»У Києві відбулося засідання Керівного комітету проекту «Підтримка управління міграційними процесами в Україні»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.