Авторські статті

Україна взяла кредит 2 мільярди доларів та переплатила 20 мільйонів за політичні ризики, – блогер

Юлія Тимошенко при владі – це завжди погано для України, це завжди мінус по грошах. І це не риторика переконаного «порохобота» або представника влади, це сухий порядок цифр, адже Юлія Володимирівна не так давно вже була при владі і відзначилася далеко не позитивними результатами для країни. Про це у своєму блозі пише український блогер Кім Ахеджаков.

Він відзначає, що майже 30 мільярдів доларів кредитів за два роки, і це при зростаючих ринках, при відсутності війни в країні, без втрати частини території і центрів промисловості. Найдорожчий контракт на газ з російським монополістом «Газпромом». Передача в дар «Укрнафти» олігарху Ігорю Коломойському. І так завжди – там, де Тимошенко, завжди збитки для України. Збитки – це повний непрофесіоналізм самої Тимошенко і її команди, або свідоме прелатство інтересів України.

Кім Ахеджаков зазначає, що навіть, коли Юлія Тимошенко не при владі. Сьогодні, для перекредитування Україна взяла кредит 2 мільярди доларів. Ми переплатили мінімум 1 відсоток за політичні ризики, а саме за ризик приходу до влади Тимошенко. 20 мільйонів доларів на рік – така ціна високого рейтингу «королеви популістів».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України