Авторські статті

У храмі Гробу Господнього в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь. Фото

Феофіл III Патріарх Єрусалимський передавши його паломникам, які перебували в храмі і біля нього.

До Києва Благодатний вогонь зі Святої землі прибуде близько 20:00. Після прибуття він буде переданий у всі церкви країни.

“Тільки що в Єрусалимському храмі Воскресіння Христового зійшов Благодатний вогонь. Навколо панує неймовірна радість. Люди звертаються один до одного з Великоднім привітанням, вмивають вогнем свої обличчя, підносять його в руки. Він абсолютно не обпалює, а навпаки дарує віруючим приємне тепло”, – написав митрополит Бориспільський і Броварський, керуючий справами Української Православної Церкви.

Далі йде його пряма мова.

Благодатний вогонь – це велика Божа милість, явний знак того, що Господь з нами, що Він чекає нашого відгуку на Його поклик любові. Відповісти на нього ми можемо нашим зміненим життям, яке буде наповнене милосердям, добротою і вдячністю Богові.

Найважливішим кроком на цьому шляху є участь у Таїнстві Причастя, через яке кожен віруючий отримує благодатні сили для очищення душі від страшних гріхів і пристрастей.

Сьогодні тут, біля Гробу Господнього, молилися про дарування нашому народові і нашій Вітчизні миру і процвітання. Для Бога немає нічого неможливого. Він лікує будь-які рани, долає будь-які поділи. Тому головне для нас – не відступати від Його любові і ставити любов до ближнього вище за все те, що нас роз’ єднує.

 

Близько 23-00 Благодатний вогонь буде привезений в Києво-Печерську Лавру. Звідти він відправиться в православні храми різних регіонів України, щоб якомога більше віруючих змогло отримати частку Божественного полум’я і відчути всю повноту Великодньої радості. Нехай тепло Благодатного вогню розтопить лід наших сердець і підготує їх до гідної зустрічі з Воскреслим Господом нашим Ісусом Христом!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України