Авторські статті

Російський літак зник з радарів над Донеччиною

Волонтер Мирослав Гай на своїй персональній сторінці у Facebook заявив про помічене у закритому просторі для цивільних літаків повітряне судно, яке вилетіло з окупованого Сімферополя.

«У відповідності до інформації волонтера, про цей досить дивний політ проінформував його товариш з питань цивільної розвідки. Відстеження літака здійснювалося за допомогою сервісу Flightradar.
Гай повідомив про дивний політ над Донбасом російського літака, що зник з радарів
Гай повідомив про дивний політ над Донбасом російського літака, що зник з радарів
“Цивільний літак з включеним транспондером, вилетів з Сімферополя. Пролетівши над Російською Федерацією, він залетів на окуповану територію. Десь в районі Луганська він зник з радарів, а швидше за все вимкнув транспондер. У той час поки я набирав цей пост, він з’ явився. Пролітає в зворотному напрямку вже на території Росії. Рано робити висновки, але схоже росіяни під поглядом цивільного літака запустили розвідник. Друга версія – підготовка провокації», – заявив Гай. Варто нагадати, що 25 січня стратегічний розвідувальний безпілотний літак ВПС США RQ-4B Global Hawk здійснив розвідувальний політ в районні узбережжя анексованого Криму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України