За висловлюваннями Табакова про Україну стояли великі гроші

Олексій Вертинський, український артист, прокоментував скандальні висловлювання покійного Олега Табакова про Україну і зазначив, що, швидше за все, за цими заявами стояли великі гроші.

«Мені здається, що за цим стоятm великі гроші. Можливо, він це робив не для себе, а для театральних проектів. Я не цікавився цим питанням, тому не впевнений. Єдине, що знаю точно – це для мене не важливо», – підкреслив Вертинський. Він вважає, що російському акторові треба було промовчати, і раніше Табаков був з тих, на кого хотілося рівнятися, – Табаков, Раневська, Фрейндліх, Биків.

«Але після того, як він підтримав Путіна, мені захотілося відігнати від себе всі думки про цю людину. Хоча енергетично – це, звичайно, горила. Я навіть не знаю, чи можна його взагалі з кимось порівнювати. Краще б він промовчав, як це зробили інші. Цілком можливо, що тих хто промовчав 95%. А так … Я все розумію, але на нього рівняються маси. Є ж такі придурки, як я, які заводилися від існування свого ідола», – заявив Вертинський.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh