Новини

За висловлюваннями Табакова про Україну стояли великі гроші

Олексій Вертинський, український артист, прокоментував скандальні висловлювання покійного Олега Табакова про Україну і зазначив, що, швидше за все, за цими заявами стояли великі гроші.

«Мені здається, що за цим стоятm великі гроші. Можливо, він це робив не для себе, а для театральних проектів. Я не цікавився цим питанням, тому не впевнений. Єдине, що знаю точно – це для мене не важливо», – підкреслив Вертинський. Він вважає, що російському акторові треба було промовчати, і раніше Табаков був з тих, на кого хотілося рівнятися, – Табаков, Раневська, Фрейндліх, Биків.

«Але після того, як він підтримав Путіна, мені захотілося відігнати від себе всі думки про цю людину. Хоча енергетично – це, звичайно, горила. Я навіть не знаю, чи можна його взагалі з кимось порівнювати. Краще б він промовчав, як це зробили інші. Цілком можливо, що тих хто промовчав 95%. А так … Я все розумію, але на нього рівняються маси. Є ж такі придурки, як я, які заводилися від існування свого ідола», – заявив Вертинський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України