Новини

У Харкові поліція зловила за кермом п’яного бовдура, який вийшов з УДО за криваве ДТП

Порушнику світить подвійний термін.

У Харкові поліція зловила за кермом п’ятому трав’яного бовдура, який вийшов з УДО за криваве ДТП, яке забрало життя 6 людей. Водій як порушує, так і продовжує не дотримуватися правил дорожнього руху.

Очевидно, недавні події в Харкові так нічому і не навчили. Харків’янин, який п’яним за кермом у 2008 році убивши шістьох чоловік, знову сів за кермо напідпитку.

Про це повідомили представники обласної прокуратури, які оголосили порушнику підозри, пише Агримпаса посилаючись на Знай.

46 річний чоловік 9 років тому на своєму Mitsubishi L-200 зніс людей на трамвайній зупинці на вулиці Полтавський шлях у Харкові. В результаті шестеро городян, троє з яких діти і вагітна жінка загинули.

 

Тоді суд визнав харків’янина винним і виніс вердикт — 10 років в язниці і після виходу на 3 роки позбавити права керувати автомобілем.

У 2015 році чоловіка відпустили достроково і, очевидно, нещодавня трагедія його не поставила на шлях істинний. Не встиг вийти на свободу, як його відразу впіймали п’яним за кермом, до того ж зловмисник їздить без водійських прав.

 

Тепер чоловікові знову загрожує до язниця. Він повинен відсидіти залишок від попереднього терміну (2 роки і 7 місяців) та ще додатково один рік за нове порушення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України