Духовне

У Франківську відбудеться Тиждень родини та молитви за родину

Наступного тижня, з 24 по 31 жовтня, у парафії Святих Кирила і Методія, яка перебуває під опікою отців Згромадження Воплоченого Слова, що в с. Крихівці, з нагоди Року святого Йосифа проведуть Тиждень родини та молитви за родину.

Щоденна програма включає молитву на вервиці, Божественну Літургію та науки від різних лекторів про сімейні цінності, підготовку до подружнього життя та батьківство.

Програма заходів на Тиждень родини:

24 ЖОВТНЯ – НЕДІЛЯ

Початок «ТИЖНЯ РОДИНИ у ПКМ-РОДИНІ» Після кожної Літургії о 9.00 і 11.00: 17.00 – Конференція: «КАЗКОТЕРАПІЯ» для батьків з діточками

Доповідач: Людмила Гридковець – практикуючий християнський психолог, кандидат психологічних наук, доцент факультету психології Київського інституту бізнесу та технологій, проф. Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. Розробник і ведуча програми «Абетка подружжя», експерт проекту «За збереження родини». Голова Української асоціації християнської психології, голова Української асоціації християнської психології, казкотерапевт, мати шести дітей. Київ.

25 ЖОВТНЯ – ПОНЕДІЛОК

ДЕНЬ ПІДГОТОВКИ ДО ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ 17.40 – Вервиця за родини 18.00 – Божественна Літургія 19.00 – Конференція: «Головні етапи підготовки до подружнього життя. Поради християнського психолога». Доповідач: Людмила Гридковець

26 ЖОВТНЯ – ВІВТОРОК

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ 16.30 – Зустріч із вихователями і батьками центру розвитку дитини «Ковчег» при ПКМ. Конференція: «Превенція домашньому насильству» 17.40 – Вервиця за родини 18.00 – Божественна Літургія 19.00 – Конференція: «Гідність дитини як безумовна цінність. Як запобігти домашньому насильству у родині». Доповідач: Марія Суп-Новікова, Центр гідності дитини УКУ, Львів.

27 ЖОВТНЯ – СЕРЕДА ДЕНЬ РОДИНИ – ІНСТИТУТУ СІМ’Ї 17.40 – Вервиця за родини 18.00 – Божественна Літургія 19.00 – Конференція: «Виклики та загрози інституту сім’ї у сучасному світі». Доповідач: Едуард Юрченко, доцент кафедри філософії і педагогіки Національного транспортного університету, кандидат філософських наук. Київ.

28 ЖОВТНЯ – ЧЕТВЕР ДЕНЬ БОГОПОСВЯЧЕНИХ ОСІБ

17.40 – Вервиця за родини 18.00 – Божественна Літургія 19.00 – Конференція: «Християнська родина – місце народження покликання до священичого і монашого стану». Доповідач: о. Йосафат Бойко, ВС Молитовний вечір ЧУВАННЯ за покликання.

29 ЖОВТНЯ – П’ЯТНИЦЯ ДЕНЬ БАТЬКІВСТВА І МАТЕРИНСТВА

10.00 – Молитовний сніданок для чоловіків на тему «Відповідальність чоловіків за родину та за суспільство». 17.40 – Вервиця за родини 18.00 – Божественна Літургія 19.00 – Конференція: «Християнські цінності у сучасному світі. Роль чоловіка і батька у захисті та утвердженні християнського подружжя». Доповідач: Андріан Буковинський, провідний український фахівець із питань сім’ї та сімейних стосунків, доктор філософських наук, автор і організатор курсу підготовки до подружнього життя та освітньої програми «Основи сім’ї».

30 ЖОВТНЯ – СУБОТА ДЕНЬ ПОМЕРЛИХ З РОДИНИ

09.00 – Божественна Літургія за померлих. Наука: «Молитися за померлих з родини – жест любові до наших ближніх». 11.00 – Божественна Літургія. Всеукраїнська зустріч членів ІІІ чину Чернечої родини Воплоченого Слова. 13.00 – Конференція: «Активність мирян у сфері захисту та утвердження християнських цінностей у суспільстві». Доповідач: Андріан Буковинський.

31 ЖОВТНЯ – НЕДІЛЯ НЕДІЛЯ ХРИСТА ЦАРЯ – ЦАРЯ ВСІХ ХРИСТИЯНСЬКИХ РОДИН

10.00 – Архиєрейська Божественна Літургія Очолить владика Ігор Возьняк, митрополит Львівський УГКЦ Відновлення шлюбних обіцянок подружніми парами. Благословення дітей і християнських родин. Посвята родин Концерт «Родина – від батька і матері до сина і доньки».

Запрошуємо всіх охочих на парафію святих Кирила і Методія, що за адресою: вул. Вербова, 32, с. Крихівці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України