Економіка

У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех

У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів “АГРО КОМ”.

Лідер з виробництва промислових комбікормів Edinstvo Group на базі заводу Арго Ком відкрив завод із переробки сої. Планова потужність ліній розрахована на перероблювання 160 тонн бобів сої в добу, виробництво 128 тонн соєвої макухи та 22,4 т соєвої олії на добу.

Як зазначили у компанії, відкриття нового заводу із переробки сої — частина п’ятирічного глобального курсу розвитку Edinstvo Group, що складається із посилення вертикальної інтеграції бізнес-моделі, виходу на міжнародні ринки із продукцією з доданою вартістю.

Профінансували проєкт нідерландський банк розвитку FMO та інвестиційний фонд Diligent Capital Partners (DCP).

“Ми глобальні учасники процесу виробництва якісних, безпечних та корисних продуктів харчування. Запуск цього виробництва — один із кроків трансформації нашої бізнес-моделі. Сьогодні переходимо до виробництва окремих сировинних компонентів покращеної якості, посилюючи власні виробничі потужності, покращуючи стандарти вітчизняного кормовиробництва”, — розповів Сергій Бакум, СЕО Edinstvo Group.

На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

Мета запуску нового цеху по переробці сої:

● подальше поліпшення якості та споживчих властивостей власних кормів за рахунок використання високоякісного білкового сировини;
● забезпечення потреб сторонніх споживачів в соєвих продуктах високої якості;
● розширення експортних продажів і нарощування валютної виручки;
● підвищення показників ефективності і фондовіддачі існуючої інфраструктури підприємства;
● створення нових робочих місць в Новомосковську.

Під час відкриття заводу були проведені екскурсії на виробництво, тематичні доповіді та дискусійні панелі щодо прогресивних технологій годівлі, методів підбору безпечної білкового сировини та перспективи розвитку ринку високоінтенсивних соєвих продуктів.

У компанії зазначають, що потреба у покращених білкових компонентах кормів продиктована появою нових високопродуктивних кросів, гібридів сільськогосподарської птиці, тварин. Edinstvo Group як лідер кормової галузі реалізовує нові проєкти, запускає інноваційні виробничі потужності з виготовлення окремих сировинних компонентів.

На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

Вінницький елеваторний хаб холдингу «Епіцентр Агро». Фото пресслужби компанії

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України