У Філадельфійській архиєпархії моляться за постраждалих від урагану Харві

Митрополит Стефан (Сорока) разом з єпископом Іваном (Бурою) та єпископом-номінантом Андрієм (Рабієм), духовенством, монашеством і мирянами Філадельфійської архиєпархії УГКЦ моляться за постраждалих у результаті руйнувань та затоплень, спричинених ураганом Харві, особливо у штатах Техас і Луїзіана.

У заяві з приводу стихійного лиха владика Стефан просить згадати в наших молитвах загиблих та їхні скорботні родини й громади. «Згадаймо також тих, які втратили свої домівки і все набуте впродовж життя, і просімо Господа благословити їх мудрістю та відвагою продовжити жити й дивитися вперед із надією. Помолімося також із вдячністю за рятівників, які першими прийшли на допомогу, та медиків, які якнайшвидше налагодили медичну опіку над постраждалими, особливо над потерпілими від повені», – просить Митрополит Стефан.

Також духовенство просить вірних і всіх людей доброї волі матеріально допомогти постраждалим. Свої пожертви вони можуть скласти у Фонді «Domestic Disaster Recovery Fund», який був спеціально створений у Філадельфійській архиєпархії для допомоги постраждалим від природних катаклізмів.

Особливе благання за потерпілих від урагану Харві
Може бути додане до єктенії після Євангелія

За тих, кого спіткав руйнівний наступ урагану Харві і хто тепер переживає біль та страждання через тілесні пошкодження і втрату майна, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Господи, помилуй! (3 рази)

Тим, які були покликані в дім Господній цим страшним стихійним лихом, нехай буде даровано вічний спочинок на лоні Авраама й місце між святими, а їхні згорьовані близькі утішаться Твоєю божественною благодаттю, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Господи, помилуй!  (3 рази)

За всіх тих, хто в цей важкий час відгукнувся на біду своїх близьких: рятувальників  та  невтомних помічників, – укріпи їхні думки, тіла і душі та надихни всіх нас бути милостивими у своїй щедрості до наших братів та сестер у потребі, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Господи, помилуй! (3 рази)

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh