Авторські статтіДіаспора

У Чехії вибрали саму антижіночу рекламу 2018 року

У Чехії вибрали саму сексистську рекламу 2018 року. На перемогу у антипремії Sexistické prasátečko («Сексистске поросятко) «претендували» 50 кандидатів.

Незвичайний конкурс вже в десятий раз провела неурядова організація Nesehnutí, що займається соціальною проблематикою. Призерів вибирали компетентне журі і звичайні відвідувачі сайту проекту (www.prasatecko.cz).

У народному голосуванні беззаперечним переможцем стала реклама моравської винотеки. Свої голоси за неї віддали 615 з 782 користувачів.

«Реклама виставляє жінку просто декорацією, об’єктом чийогось бажання. Тим самим вона підтримує нерівність у суспільстві. Оскільки ми звикли бачити жінку в якості декорації, то нам важко уявити її в іншій ролі – наприклад, президентом або прем’єр-міністром», – зазначили організатори.

Прочитайте цікаві факти про інків у нашій статті. Вас вони здивують.

Друге місце зайняла компанія Supr dodávky, що надає в оренду вантажні фургони. Напис на тлі жіночих сідниць говорити «Занур все, що в мене увійде».

Третє місце дісталося рекламі морозива «Motorkářská zmrdlina», яку вів мотоклуб Doupě.

У свою чергу компетентне журі обрало наступну трійку призерів:

1) реклама муніципальної поліції Праги, агітує вступати до лав правоохоронців.

2) реклама “Чеської пошти”, підтримуюча стереотип про роль жінки і чоловіка в суспільстві

3) Рекламний ролик банку Moneta Money Bank

Головна мета проекту – звернути увагу громадськості на шкоду, яка несе сексистську рекламу. На думку його авторів, вона впливає, зокрема, на формування самооцінки молодих людей і може вести до терпимості насильства щодо жінок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.