Авторські статтіТехно

Фахівці назвали кращі мобільні ігри для Android пристроїв

Рекомендації експертів були виражені в рейтингу ігор, які дійсно варті уваги геймерів.

Найкращою стала гра Assassin’s Creed Rebellion, яка за природою своєю безкоштовно, але при цьому має певну кількість платного контенту. Друге місце посіла гра Royale Rising Battle Build Survival Arena. Бронзу отримала Storm Boy, яка може приємно здивувати любителів пригодницького жанру з допомогою гарної графіки, а також цікавих локацій.

Не дотягла до трійки фаворитів зовсім небагато головоломки Where Shadows Slumber і опинилася лише на четвертому місці. Крім того, фахівці підкреслили такі проекти, як Shmatoosto, Steps & Dragons і Stack Hit.

Фанати стратегічного жанру не змогли пройти повз Archimedes: Eureka, а шанувальники гонок змогли оцінити Rev Heads Rally. У рейтингу крім іншого гра не Criminal Minds: The Mobile Game, яка була задумана за мотивами серіалу «Мислити як злочинець». Внизу списку, на думку експертів, зайняла місце Dawn Break – Ice and Fire.

Таким чином, фахівці назвали кращі мобільні ігри для пристроїв Android і при цьому залишили рекомендації про те, які програми дійсно заслуговують уваги і гідні завантаження, щоб принести задоволення користувачам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України