Авторські статтіТехно

Перший райдужний iPhone стане мобільним пристроєм що найбільше буде битися

Компанія зазначила, що будь-який чохол, при всіх їх різноманітності, закриє модний елемент від спостереження, відзначають експерти.

Як стало відомо, що Apple випустить перший райдужний iPhone вже в 2019 році. Корпорація вже отримала патент на унікальну технологію, яку назвали Surface Finishing. Градієнт панель дасть можливість власнику милуватися райдужними переливами в будь-який момент завдяки спеціально нанесенням на корпус системі канавок, при цьому задня панель буде зі скла, переливається всією палітрою кольорів.

На створення градієнтного екрану Apple зважилася після успішного старту продажів Huawei P20 Pro.

У Мережі з іронією поставилися до новинки. На думку ряду експертів, таким чином Apple вирішила збільшити продажі своїх iPhone. Для такого маркетингового ходу вже навіть придумали девізи: «Бий не шкодуй» і «Впусти і купи новий».

Урони и купи новый: Первый радужный iPhone от Apple станет самым бьющимся - эксперты

Справа в тому, що фахівці сервісних центрів прогнозують, що перший райдужний iPhone стане мобільним пристроєм що найбільше буде битися, так як власникам доведеться робити вибір між безпекою і задоволенням від райдужного ефекту, тому що чохол закриє всю красу.

Альо можливо Apple продовжить акцію з обміну iPhone і в наступному році. А того, хто розіб’є є більше всіх, дадуть спеціальний приз – справжню веселку, жартують в Мережі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України