У чеському Брно пам’ятник червоноармійцям розписали червоною фарбою

Невідомий вандал облив червоною фарбою постамент пам ” ятника солдатам Червоної Армії в Брно.

Нагадаємо, в ніч на 23 жовтня пам’ятник солдатам Червоної Армії в Остраві був розписаний червоною фарбою з балончика. Біля пам ” ятника був виявлений угорський прапор і напис Budapešť 1956.

У зв’язку з іншим поспіль актом вандалізму посольство Росії в Чехії опублікувало в Фейсбуці наступний коментар: «Рішуче засуджуємо чергову боягузливу варварську витівку, суперечить елементарним нормам цивілізованого суспільства. На фоні в цілому дбайливого і шанобливого ставлення жителів Чехії до пам’яті радянських воїнів подібні інциденти виглядають спробами внести розбрат у російсько-чеські відносини, скріплені загальною історією боротьби з фашистськими загарбниками. Така тенденція, що підігрівається тут окремими політичними силами, не може не викликати занепокоєння».

У посольстві Росії переконані, що «осквернення пам ” ятників не буде терпимо сприйматися громадськістю чеської, отримає тут належну оцінку, а правоохоронні органи візьмуть дієві заходи для встановлення і покарання винних, недопущення повторення атак вандалів у майбутньому».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh