Життя

Сантехнік з Великобританії відмовився брати гроші у хворого на рак 91-річного пенсіонера

Чоловік став героєм за те, що не бере грошей зі своїх літніх клієнтів

Сантехніка називають героєм після того, як з’ясувалося, що він лагодить труби і бойлери для беззахисних клієнтів, не стягуючи з них ніяких грошей.

Згідно Metro, 52-річний Джеймс Андерсон допоміг тисяч нужденних людей, так як він закрив свій приватний бізнес і створив некомерційну компанію під назвою Depher.

Але це був особливий випадок співчуття, який підкорив серця людей по всьому світу. В інтернеті був розміщений рахунок за послуги, надані в будинку 91-річної жінки з гострим лейкозом. З’ясувалося, що Джеймс взяв з неї в загальній складності … нічого.

Виписуючи рахунок, Джеймс, батько п’ятьох дітей, сказав: “ніякої плати з цієї леді, ні за яких обставин. Ми будемо доступні 24 години, щоб допомогти їй, щоб їй було комфортно.”

Джеймс був дуже радий за свою некомерційну компанію Depher після того, як побачив літнього чоловіка, з яким погано повдоився інженер.

Richard Hartley-Parkinson: “близькі мені люди запитують: навіщо ти влазиш в борги? Навіщо ти це робиш?” сказав він.”Для мене борг є борг… я б волів заборгувати кому-небудь трохи грошей, а інший чоловік був живий, щасливий і у безпеці.”

Джеймс надає безкоштовні або недорогі послуги сантехніка для нужденних з 2017 року. Незважаючи на те, що він заліз у борги сумою близько £8,000 ($9,940), він вважає, що робить правильну річ.

“Це мораль, яка знаходиться в моєму серці, і вона завжди буде залишатися там.”

Головна мета Джеймса зараз-зробити так, щоб зміст його роботи виходив за рамки того, що він може зробити своїми власними руками.

“Я не хочу, щоб людина, яка є літнім і інвалідом в цій країні, в цей день і в цьому віці, помирав або страждав із-за холодного будинку або відсутності фінансування для ремонту бойлера.”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України