Новини з Австрії

Де в Австрії знаходяться недорогі гірськолижні курорти

Хоча температура на вулиці аномально висока, зима все ж таки наближається. І з нею початок лижного сезону — вже в суботу стартує етап кубка світу в Зельдені, Тіроль. У листопаді також починають працювати популярні гірськолижні курорти в Обертауерні, Ішгль, Заальбахе або Флахау.

І катання на гірських лижах не завжди повинно бути дорогим хобі. Далеко від відомих місць є багато невеликих і менш дорогих районів. Пошукова система «Holidu» порівняла ціни на більш ніж 100 місцях відпочинку в Німеччині, Австрії, Швейцарії, Франції, Італії та Іспанії і розрахувала середню ціну на людину в день протягом основного сезону і міжсезоння на тамтешніх гірськолижних курортах.

У результаті виявилося, що лижні курорти у Франції найбільш доступні. Австрія розмістилася в середині рейтингу. Найдорожчі — в Швейцарії.

Австрійські гірськолижні курорти Кюхтай, Обергургль-Хохгургль і Кіцбюель змусять вас глибоко залізти в кишеню. Тут у сезон день катання на лижах з квитком на підйомник і проживанням коштує від 155 до 162 євро на людину.

Найдешевший австрійський зимовий відпочинок виявився в гірськолижному районі Лавантталер. Тут середня вартість на день наприкінці грудня становить трохи менше 44 євро. Денний абонемент доступний вже за 22 євро.

На іншому місці — Бад-Міттерндорф, де відпочинок обходиться трохи менше 70 євро в день. Штайнах-на-Бреннере займає третє місце з 70,6 євро.

За матеріалами:https://www.heute.at
Фото:https://www.heute.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України