Техно

У 2018 році відбудеться вторгнення НЛО і землетрус: Магма піднялася до критичного рівня

Уфологи заявили, що в 2018 році на Землю вторгнутися безліч НЛО, а також почнуться землетруси. Найбільше шкоди буде завдано Індії та країнах Європи. На думку дослідників, за останні місяці спостерігається дуже небезпечне підвищення активності Єллоустонської кальдери.

Відбувається підняття вулканічних порід, з-за чого підвищується температура повітря. Крім того, кальдера змінюється колір, стаючи більш темною. Уфологи пов’язаність язують це деяким чином з інопланетянами. На їхню думку, прибульці чекають того моменту, коли вулканічні породи стануть максимально активні, щоб напасти на Землю. Фактично, зміна клімату, що веде до порушення екологічної обстановки, може послабити планету до такого стану, яке вигідно неземним створінням.

Фахівці з НЛО считают, що останні якраз в такий момент почнуть бомбардувати Землю за допомогою відправки метеоритів, як бі адже артилерійський обстріл. Апофеозом цього має стати прибуття міфічної планети Нібіру, яка вріжеться в наше небесне тіло, довершуючи руйнування. Відповідно, за таких умов не зможе ніщо вижити на Землі, та й сама вона буде знищена.

Чи справді все так страшно? Скептики відзначають, що загроза від вулканів справді існує, однак не відомо точно, коли вони прокинуться. Деякі заявляють, що до повного пробудження Єллоустонській кальдери ще більше мільйона років, і то не відомо, чи дійсно виверження буде в таких масштабах, як сталося давно. Таким чином, немає стовідсоткової ймовірності настання Апокаліпсису від вулканів саме в 2018.

Наступний момент – обстріл метеоритами. Фахівці з NASA не раз відзначали, що Землі можуть пошкодити більш великі камені, які не згорять в атмосфері під час тертя. Однак наближення подібних об’єктів фіксується заздалегідь, їх може засікти сучасна апаратура. На 2018 рік немає ніяких прогнозів про те, що може вдарити по планеті подібний метеорит або астероїд.

Точно також і багато експертів надавати під сумнів саме існування Нібіру, яка вважається міфом, нав’ язуваним деякими не дуже чесними вченими. Передбачається, що може бути якесь велике небесне тіло в поясі Койпера за Нептуном, який вдасться зафіксувати мінімум через кілька років, але не тому, що вона буде рухатися у напрямку до Землі. Нарешті, саме існування інопланетян поки повністю не доведено, досить часто фрази об’єкти, які приймають за них, мають зовсім інше походження. Фахівці не заперечують сам факт присутності якийсь позаземного життя десь далеко, але акцентують увагу на тому, що вона може виявитися зовсім не такою, як ми про неї думаємо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України