Авторські статтіЗдоров'я

Користь куркуми з водою для здоров’я

Куркума є однією з найбільш корисних спецій, так як вона володіє сильними протизапальними, антиоксидантними і омолоджують властивостями. Ця фантастична спеція може надати велику допомогу в лікуванні різних захворювань.

Основний компонент, відповідальний за всі ці переваги, є куркумін. Його дивовижні властивості були доведені більш ніж 7000 опублікованих рецензованих наукових статей.

Таким чином, вода c куркумою є одним з найбільш цілющих напоїв. Для того, щоб приготувати таку воду, досить додати порошок куркуми у попередньо підігріту воду і добре перемішати.

Вживання такої води дуже корисно для здоров’я:

Полегшує симптоми артриту.

Куркумін має більш сильною активністю, ніж диклофенак, який представляє собою нестероїдний протизапальний лікарський засіб, в лікуванні болю та набряклості суглобів.

Призупиняє діабет 2 типу.

Дослідження, проведене в Обернскому Університеті, показало, що добавки куркуми можуть надати велику допомогу в процесі звернення назад діабету.

Бореться із запаленням.

Численні захворювання є результатом хронічних запалень. Тім не менш, ця пряність має потужні протизапальні властивості і бореться c запаленням навіть краще, ніж деякі протизапальні препарати.

Покращує травлення.

Регулярне вживання куркуми покращує травлення, оскільки вона стимулює виділення жовчі.

Захищає печінку.

Ця пряність так само корисна для здорової печінки. Вона запобігає печінку від токсичного пошкодження і відновлює уражені клітини печінки.

Сприяє здоровому мозку.

Дослідження показали, що існує тісний зв’язок між когнітивними розладами, такими як слабоумство і хвороба Альцгеймера і зниженням рівня зростання певного типу гормону, відомий як нейротрофічний фактор головного мозку. Тім не менш, експерти також виявили, що куркумін надає благотворний вплив на рівень цього гормону, тому він може впливати на деякі захворювання головного мозку або на зниження функцій головного мозку із-за старіння.

«Підлужує» організм.

Ця спеція досить лужна, тому вона позитивно впливає на організм. А саме, лужне середовище організму не підходить для розвитку раку, так як він досягає успіху тільки в кислому середовищі.

Зміцнює серцево-судинну систему.

Куркумін, активний інгредієнт куркуми, запобігає утворенню тромбів.

Подовжує тривалість життя і запобігає старінню.

Куркумін успішно пригнічує активність вільних радикалів і запобігає запалення, які є двома з найбільш важливих факторів старіння.

Володіє протираковими властивостями.

Куркумін є неймовірно сильним антиоксидантом, так що він запобігає пошкодженню клітин з-за нестабільних молекул

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України