Техно

Xiaomi запустили свою кур’єрську службу

Mi Delivery поки працює тільки в Китаї, але скоро товари можна буде замовити і в інші країни.

Нещодавно інсайдери повідомляли, що в надрах Xiaomi йде робота з підготовки нової кур єрської служби. Тоді експерти припустили, що «альтернативна пошта» працюватиме з AliExpress по всьому світу.

Кілька днів тому сервіс розпочав свою роботу, здивувавши шанувальників марки. Так, Xiaomi запустили свою кур’єр єрську компанію під назвою Mi Express — «службу-вбивцю» Яндекс Доставок. Експерти считают, що нова служба зможе скласти конкуренцію російській компанії. Правда, поки кур’єри компанії працюють тільки на території Китаю. На думку аналітиків, таке рішення завадить успішної діяльності нового гравця.

Так, лідером китайського ринку доставок «на наступний день» є компанія SF Express, що працює з 1993 року. Велика клієнтська база і налагоджена робота філій допоможе компанії тримати рівень цін нижче, ніж у Xiaomi. Це, в свою чергу, може призвести до закриття Mi Delivery, або недостатнього розширення для виходу на зовнішні ринки.

Аналітики нагадують, що китайському ринку кур’єрських служб властива сувора конкуренція. Так, тільки в 2014 році жителі країни відправили і отримали 13 мільярдів посилок. На думку експертів, Xiaomi слід було почати з іноземних ринків, зокрема, з російського.

Xiaomi запустили свою курьерскую «службу–убийцу» Яндекс Доставок

Xiaomi Express, як і конкуренти, може викорістовуватися для відправки будь-яких товарів, а не тільки продукції компанії. Очевидна конкурентною перевагою сервісу є інтеграція в пристрої китайського бренду. Так, відправити доставку можна через голосового помічника в смартфоні або «розумних» годинах, оплативши послугу прив’язаною банківською картою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.