Експерти ефективно борються з алергією на яйця

Для дітей з такою алергією не правильне харчування може принести серйозні проблеми

Експерти ефективно борються з алергією на яйця, адже для дітей не правильне харчування може принести серйозні проблеми. Справа в тому, що яйця використовуються в багатьох стравах, а алергія на це продукт може викликати біль у животі і викликати утруднення в диханні. Однак фахівці стверджують, що самі яйця можна використовувати для лікування алергії. Вчені помітили, що діти, які з кожним днем їли все більше яєць, поступово боролися з даним захворювання. Однак це не відбувається відразу, для роботи даного методу знадобилося два роки. Зазначимо, харчова алергія починається, коли природні сили захисту організму дають збій і сприймають деякі продукту, як шкідливі.

Нові ліки вчить імунну систему дітей, як боротися з яйцями без наслідків. Експерти кажуть, що такий метод не спрацював на кожну дитину. У дослідженні брало участь 40 дітей у віці 5-11 років.

Після 22 місяців 30 дітей з 40 змогли є продукт без наслідків. Реакція виявлялася тільки у п’яти дітей із 40. Варто відзначити, що інші фахівці застосовували такий метод для дітей з алергією на арахіс і молоко. Виявилося, що в однієї дитини з десяти в самому початку експерименту відбувалася дуже сильна реакція, що дитина повинен був покинути дослідження.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh