Здоров'я

Експерти ефективно борються з алергією на яйця

Для дітей з такою алергією не правильне харчування може принести серйозні проблеми

Експерти ефективно борються з алергією на яйця, адже для дітей не правильне харчування може принести серйозні проблеми. Справа в тому, що яйця використовуються в багатьох стравах, а алергія на це продукт може викликати біль у животі і викликати утруднення в диханні. Однак фахівці стверджують, що самі яйця можна використовувати для лікування алергії. Вчені помітили, що діти, які з кожним днем їли все більше яєць, поступово боролися з даним захворювання. Однак це не відбувається відразу, для роботи даного методу знадобилося два роки. Зазначимо, харчова алергія починається, коли природні сили захисту організму дають збій і сприймають деякі продукту, як шкідливі.

Нові ліки вчить імунну систему дітей, як боротися з яйцями без наслідків. Експерти кажуть, що такий метод не спрацював на кожну дитину. У дослідженні брало участь 40 дітей у віці 5-11 років.

Після 22 місяців 30 дітей з 40 змогли є продукт без наслідків. Реакція виявлялася тільки у п’яти дітей із 40. Варто відзначити, що інші фахівці застосовували такий метод для дітей з алергією на арахіс і молоко. Виявилося, що в однієї дитини з десяти в самому початку експерименту відбувалася дуже сильна реакція, що дитина повинен був покинути дослідження.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eleven + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.