Астрологи назвали самі бездушні знаки Зодіаку

У вас є такі знайомі?

Всі люди різні, одні милі і привітні, інші жорсткі і озлоблені, треті черствими і байдужими.

Зрозуміти, чому так, дуже доладно, кого-то такими зробила непроста доля і складності в житті, а хто вже народився під впливом певних зірок і вже спочатку не дуже привітний і холодний до людей. Спробуємо розібратися, які знаки зодіаку вважаються найбільш черствими, а в деяких випадках навіть бездушними.

Козеріг

Представники даного знака люди дуже серйозні і потайливі, вони часто займають керівні посади. І багатьом здається, що це пихатість керівника, а насправді просто Козероги по-іншому проявляють свої емоції. Для них романтичні прогулянки чужі, прагматизм та чіткість у вирішенні поставлених завдань, ось що важливо для них. Якщо Козеріг не живити про вашому самопочутті, це зовсім не означає, що воно його не цікавить, просто йому все треба говорити прямо і дохідливо.

Прочитайте про те, які знаки зодіаку мають відмінний смак

Діва

За своєю природою Діви не надто чутливі й ніжні. Хоча не можна сказати, що вони абсолютно байдужі до оточуючих. У представників цього знака дуже тверезий розум, щоб захоплюватися чимось повітряним або витати в хмарах. Діви абсолютні фізики, а не лірики. Логіка, стабільність і розважливість вісь головні риси характеру людей народжених під цим знаком. Їхні почуття до оточуючих проявляються в невидимій турботі, вірності і конкретної допомоги. Вони більше роблять, що говорять.

Водолій

Незважаючи на те, що це досить товариський і доброзичливий знак, але в стосунках з ним завжди відчувається холодок. А все, тому що справжніх друзів у Водоліїв 1-2, а може і зовсім не бути, решта це приятелі, товариші по роботі. Він мало кого підпускає до себе дуже близько і часто залишається загадкою навіть для близьких родичів. Навіть у сімейних відносинах, він завжди буде хотіти усамітнення і особистого простору, доступного тільки йому. Іншим половинкам до цього доведеться звикнути і це зовсім не означає, що йому нецікавий партнер, просто він такий.

Близнюки

Хоч часто представники Близнюків є душею компанії, багато жартують і навколо них завжди вир емоцій, при близькому спілкуванні все це лопається як мильна бульбашка. Їм малоцікаві душевні переживання інших, хоча якщо потрібно, вони зможуть і вислухати і поспівчувати, але це більше виняток, ніж правило. Вони воліють не помічати є тягарем і біди інших, виявляючи тим самим байдужість. У сімейному житті вони теж часто знаходяться в собі і не проявляють особливої романтичності і мрійливості.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh