Авторські статтіТехно

Xiaomi працює над створенням потужної електронної книги – Експерти

Девайс від китайського розробника перевершить всі переваги книг від Amazon Kindle, в тому числі і в ціні, впевнені інсайдери.

Нещодавно глава відділу розробок нових продуктів Xiaomi Чі Чуанкі під час бесіди з громадськістю на форумах висловив своє позитивні ставлення до електронних книг. На питання, чи займається Xiaomi розробкою подібного девайса, Чі Чуанкі відповів лише посмішкою. Тим не менш, експерти впевнені, що Xiaomi працює над створенням потужної електронної книги більше року, і в 2017 році розробила робочий прототип гаджета, проте перспективний напрямок по створенню техніки для розумного будинку відвернуло від творців випуску гаджета.

Якщо вірити інсайдерам, то зовсім скоро китайська компанія представити власну електронну книгу, яка складі серйозну конкуренцію самим популярними девайсів від Amаzon Kindle, які користувачі цінують за особливий екран E-Ink і потужну батарею, яка підтримує роботу девайса без підзарядки близько місяця. Перевага екрану E-Ink полягає в максимальній наближеності зображення на звичайному папері, завдяки чому у користувача формується відчуття, що він читає звичайну книгу. Дана технологія підвищує комфорт роботи і сильно не напружує очі. Однак інсайдери впевнені, що Xiaomi перевершить усіх розробників за характеристиками і ціною.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України