Техно

Xiaomi підвела – Незвичайна камера Mi 9T перестає працювати відразу після покупки

«Фронталка» перестає виїжджати з смартфона

Не минуло й місяця, як фронтальна камера «вбивці флагманів» вийшла з ладу, скаржаться користувачі.

Не минуло і двох місяців зі старту продажів міжнародної версії Xiaomi Redmi K20 Pro — Xiaomi Mi 9T — як тут же виправдалися тривожні очікування деяких експертів. Висувна «фронталка» перестає працювати протягом 2-3 тижнів.

Ще до релізу пристрою Мережа заповнили коментарі, які вважають розробка рухається камери зайвою тратою ресурсів. На думку експертів, хоча фронтальна камера на висувних шарнірах і виглядає незвично і стильно, але несе в собі мало корисного функціоналу. Виробники вже навчилися позбуватися від набридливої багатьом «чубчика» і без використання сторонніх механізмів, а тому з крайнім скепсисом поставилися до даної технології.

Деякі власники повідомили про повної непридатності камери смартфона. Так користувачі YouTube показавши дефекти свого пристрою і попросивши у коментаторів допомоги. За словами автора відео, лише перезавантаження пристрою допомагає вирішити проблему, але ефект все одно тимчасовий. Через деякий час у бездіяльності камера знову виходить з ладу, і ніякі інші способи, крім перезапуску пристрою, не допомагають.

Xiaomi сильно підвела користувачів і сама це знає, вважають експерти. На їхню думку, компанія передбачала потенційні проблеми, а тому й істотно знизила ціну на лінійку Mi 9. Знижки виявилися шокуючими — аж до $40, але користувачі не поспішають з покупкою. Експерти пояснюють таку поведінку компанії тім, що перед випуском очікуваного Mi Mix 4 їм потрібно було заповнити вікно флагманів середньо-високої цінової категорії, яким і виступивши Mi 9T. Незвичайна камера привернула увагу клієнтів, і якби не ті, що вона перестає працювати практично відразу після покупки — пристрій могло б вийти в ТОП серед флагманів року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України