Політика

Ілларіонов заявив про таємні переговори України та Росії по Донбасу

Не виключено, що між Києвом і Москвою ведуться таємні переговори щодо припинення військового конфлікту на Донбасі, який не висвітлюють офіційні медіа. Як передає Голос українською про це в інтерв’ю виданню «Апостроф» розповів екс-радник російського президента Андрій Ілларіонов.

«Само собою, ми не знаємо про всіх переговорах. Ми стежимо за тимим коментарями, що надходять від офіційних осіб, і через них намагаємося реконструювати зміст проходять переговорів», – заявивши він.

Разом з тим, Ілларіонов знайшов підтвердження своїм словам – в заявах політиків нерідко можна почути речі, які не розголошували.

«Хочу її раз сказати, виходячи з того, наскільки оперативно Ушаков відгукнувся на коментарі і Зеленського, і Пристайко про формулою Штайнмайера. Якщо формулу готують до підписання в рамках нормандського формату – це означає, що вона обговорювалася на українсько-російських переговорах. І з боку українських парламентерів не було категорично заявлено і жорстко, що ця формула неприйнятна. Якщо б це було сказано, то дуже сумніваюся, що пан Ушаков став б використовувати в публічному просторі яке-небудь посилання на формулу Штайнмайера», – звернув увагу економіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України