Техно

Експерти назвали ТОП-5 смартфонів з потрійними камерами

Якість знімків у кишенькових помічників не поступається навіть «дзеркалкам»

Мода вимагає жертв, тому виробники смартфонів почали «спотворювати» новинки. І все заради того, щоб кожен бажаючий відчув себе професійним фотографом. Так з’єднання явилися смартфоні з трьома камерами. Серед них ми вибрали найкращі в своєму ціновому сегменті.

Хороші камерофони коштують дорого, але навіть серед смартфонів середнього-бюджетного класу присутні гідні варіанти. Таким ставши Xiaomi Mi 9 SE з більш-менш звичним довгастим модулем. Тут як завжди – «топ за свої гроші». Гаджет робить гарні фото за допомогою «ширика» і телеоб’єктиву. При цьому камери не урізали в порівнянні зі старшою Mi 9. Правда немає оптичної стабілізації, тому нічого надприродного вичавити з камери не вийде. При недостатньому освітленні з’єднання являється очікуваний шум

Середнім в плані якості фотографій, але ціни не можна назвати OnePlus 7 Pro. Це популярний китайський флагман і коштує він в 2,5 рази більше попереднього суперника. Оптичні модулі такі: основний об’єктив, ширококутний і телефото об’єктиви. Кольори трохи поступаються лідерам списком, але з експозицією проблем немає.

Трохи дорожче обійдеться HUAWEI P30 Pro, який на порядок краще справляється з фото, і відео. Користувачів дратує в цьому пристрої тільки реалізація перемикання між об’ єктивами. Тому можна також розглядати як варіант трохи більш цікавий Samsung Galaxy Note 10. Незважаючи на трохи менш потужні сенсори, принаймні номінально, до недавнього часу він був кращим претендентом з стерпними потрійними камерами. До того ж інженери провели серйозну роботу над доповненої реальністю і можливостями 3D-сканування.

Ну, а вінцем сегмента камерофонів, а заодно і найдорожчим смартфоном на ринку, ставши нещодавно анонсований iPhone 11 Pro. Так, не всім сподобався «потворний» дизайн квадратного модуля камери, але результати вразили відвідувачів презентації. Особливо роботи професійних операторів. Навіть не діставшись до старту продажів, експерти назвали смартфон кращим пристроєм для фотографії і відеозйомки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України