Війна РФ проти України

WP: ЗСУ вже нищать окупантів снарядами DPICM

Боєприпаси використовують ймовірно на південно-східному напрямку, а також планують нищити ними окупантів поблизу Бахмута

Джерело: Defence Express

Сили оборони вже використовують касетні боєприпаси на полі бою – про це повідомляє видання The Washington Post, посилаючись на інформацію від українських офіційних осіб.

Наразі про використання касетних боєприпасів українськими військовими відомо таке – що вони були застосовані по позиціях окупантів на південному сході, щоб, як цитує видання неназваного українського чиновника, “зруйнувати траншеї, які уповільнюють просування українських сил”.

Як стверджується, Сили оборони України нібито також планують використовувати касетні боєприпаси і на Бахмутському напрямку, де зараз у надважких боях наші військові поступово просуваються вперед – мають ініціативу, штурмують ворога та тиснуть на флангах, завдаючи вогневих ударів по місцях розташування противника.

Разом з тим, варто зауважити, що офіційно Силам оборони України чи іншими структурами поки що про використання нашими військовими касетних боєприпасів не повідомлялося.

Спорядження касетних снарядів типу DPICM, інфографіка від U.S. DoD
Спорядження касетних снарядів типу DPICM, інфографіка від U.S. DoD

 

Нагадаємо, США доволі довго не наважувалися узгодити важливе рішення про передачу Україні касетних боєприпасів, яке зрештою було прийнято і про передачу яких було оголошено в одному з пакетів оборонної допомоги для Сил оборони України за 7 липня 2023 року – Defense Express детально розповідав, чим особливі касетні снаряди DPICM.

Разом з тим, міністр оборони України Олексій Резніков раніше розповідав, що оборонним відомством було визначено низку принципів, за якими Сили оборони будуть використовувати касетні боєприпаси на полі бою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України