Політика

Колишній президент США Трамп: Європа має заплатити США за зброю, відправлену в Україну

Колишній президент США Дональд Трамп заявив у своєму передвиборчому ролику, що в разі переобрання він зажадає від Європи заплатити за відновлення запасів зброї, яку Вашингтон використовував для підтримки України у війні проти Росії.

Про це повідомляє “Європейська правда” посиланням на відео відео.

“Менш ніж три роки тому я повністю відновив збройні сили Сполучених Штатів і вивів Америку на таку сильну глобальну позицію”, – сказав Трамп у відео, опублікованому у вівторок :

“Двадцять дев’ять місяців по тому арсенали порожні, запаси виснажені, казначейство виснажене, ряди військових порожніють, наша країна повністю принижена, і ми маємо корумпованого, скомпрометованого президента, шахрая Джо Байдена, який тягне нас у Третю світову війну”, – додав він.

Трамп звинуватив європейських союзників Америки в тому, що вони надали крихітну частку допомоги Україні. Він розкритикував адміністрацію Байдена за те, що вона досі не звернулася з проханням про відшкодування.

“Я попрошу Європу відшкодувати нам витрати на відновлення запасів озброєнь, відправлених в Україну. Вони повинні робити це вже зараз, але Джо Байден занадто слабкий, його не поважають, і він навіть не може просити про це”, – заявив він.

Трамп також розкритикував рішення надати Києву касетні боєприпаси, звинувативши Байдена в тому, що він “тягне нас далі до Третьої світової війни”.

“Коли я повернусь у Білий дім, першого ж дня ми повернемось до міжнародної політики, що ставить інтереси Америки на перше місце. Головний інтерес Америки у Східній Європі – мир та стабільність. Ми хочемо, щоб люди припинили помирати”, – сказав також Трамп.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України