Економіка

“Метінвест” відновив виробництво марки сталі, щоб виготовити герб для монумента “Батьківщина-мати”. Фото

Група Метінвест безоплатно виготовить та передасть державі сталь для нового герба-тризуба на щиті монумента Батьківщина-мати у Києві.

Спеціально для цього проєкту було відновлено марку сталі, з якої в 1981 році було створено весь монумент.

Вказано, що проєкт розробив Український інститут сталевих конструкцій імені В. М. Шимановського. Український тризуб на щиті монумента “Батьківщина-мати” являє собою ідентичну старому гербу об’ємну конструкцію. Тризуб виготовлять із двох типів металу: нержавіючої сталі завтовшки 1,7 мм та сталі закордонного виробництва завтовшки 1,5 мм.

Герб зі сталі “Метінвесту” для монумента “Батьківщина-мати”
Герб зі сталі “Метінвесту” для монумента “Батьківщина-мати”

 

Для створення проєкту і ремонтних робіт по тризубу Метінвест акумулював значні ресурси, та залучив спеціалістів з декількох своїх підприємств в Україні. Безпосередньо прокат сталі для оновленого символу виконали працівники Запоріжсталі.

“Ми вважаємо, що один із найголовніших символів незламності українського народу має прикрашати тризуб з високоякісної української сталі – як символ ідентичності українців, яким ми пишаємося. Спеціально для цього проєкту ми відновили марку сталі, з якої в 1981 році було створено весь монумент, а його було створено зі сталі Запоріжсталі”, – сказав генеральний директор Метінвесту Юрій Риженков.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України