WhatsApp запускає глобальні зміни функції голосових повідомлень

Нова функція WhatsApp спростить прослуховування відразу декілька голосових повідомлень.

Месенджер запускає глобальні зміни функції голосових повідомлень. Таким чином, якщо в новому оновленні месенджер від одного користувача прийде відразу кілька голосових повідомлень, то вони будуть автоматично програватися одне за іншим, без додаткових натискань на кнопку відтворення. Для цього буде достатня запустити одне повідомлення, всі що прийшли після нього звукові записи будуть програні відразу після короткого звукового сигналу.

Зараз дана функція вже активна в деяких версіях смартфонів, зокрема, в смартфонах Apple. Очікується, що після появи такого спрощеного відтворення аудіо-послань, вони можуть поступово витіснити текстові повідомлення.

Крім цього, у своїх наступних оновленнях розробники WhatsApp планують випустити велике оновлення для групових дзвінків. Якщо раніше для створення виклику-конференції потрібно спочатку зателефонувати одного із співрозмовників, а вже потім додавати інших учасників, то зараз можна буде заздалегідь створити складу групового виклику і зателефонувати вже відразу всім користувачам, що також покликане економити годину.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh