Авторські статті

Винні у пролитті крові в Донецьку мають бути покарані, – заява Олександра Турчинова

Усі особи, причетні до загибелі і поранення людей у Донецьку, мають бути негайно затримані та покарані відповідно до чинного законодавства. Таке термінове доручення Міністерству внутрішніх справ дав в.о. Президента України Олександр Турчинов.

“Учора ввечері в Донецьку сталися жахливі події, внаслідок яких матері знов ховатимуть своїх дітей, а лікарні заповнені пораненими. Це велика трагедія. Від імені української влади я висловлюю глибоке співчуття сім’ям постраждалих”, – йдеться в заяві в.о. Президента.

“Кадри жахливого побоїща вже облетіли весь світ. Найцинічнішим є те, що пролилася кров громадян України, які у себе вдома, в рідному місті вийшли на мітинг з підтримкою цілісності нашої країни. Ось справжнє обличчя засланих казачків-сепаратистів, які спричинили бійку. Їм та їхнім господарям в Кремлі неважливі життя людей, яких вони нібито зібралися захищати. Це має усвідомити кожен українець”, – підкреслив Олександр Турчинов.

“Тому я звертаю увагу керівництва Міністерства внутрішніх справ та Донецької області на те, що такі трагедії не мають повторитися. Я даю термінове доручення негайно розібратися в ситуації, затримати усіх причетних до пролиття крові та в установлений законом спосіб покарати їх за вчинені злочини”, – заявив в.о. Президента.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.