Винні у пролитті крові в Донецьку мають бути покарані, – заява Олександра Турчинова

Усі особи, причетні до загибелі і поранення людей у Донецьку, мають бути негайно затримані та покарані відповідно до чинного законодавства. Таке термінове доручення Міністерству внутрішніх справ дав в.о. Президента України Олександр Турчинов.

“Учора ввечері в Донецьку сталися жахливі події, внаслідок яких матері знов ховатимуть своїх дітей, а лікарні заповнені пораненими. Це велика трагедія. Від імені української влади я висловлюю глибоке співчуття сім’ям постраждалих”, – йдеться в заяві в.о. Президента.

“Кадри жахливого побоїща вже облетіли весь світ. Найцинічнішим є те, що пролилася кров громадян України, які у себе вдома, в рідному місті вийшли на мітинг з підтримкою цілісності нашої країни. Ось справжнє обличчя засланих казачків-сепаратистів, які спричинили бійку. Їм та їхнім господарям в Кремлі неважливі життя людей, яких вони нібито зібралися захищати. Це має усвідомити кожен українець”, – підкреслив Олександр Турчинов.

“Тому я звертаю увагу керівництва Міністерства внутрішніх справ та Донецької області на те, що такі трагедії не мають повторитися. Я даю термінове доручення негайно розібратися в ситуації, затримати усіх причетних до пролиття крові та в установлений законом спосіб покарати їх за вчинені злочини”, – заявив в.о. Президента.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh